Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Vec par dana mi se desava isto- neko mi legne na zvono, ja dodjem do spijunke, vidim nema nikoga... Posle dva, tri puta pridjem malo blize i vidim da je to bakuta sa sprata koja cim cuje da neko prilazi vratima otrci u svoj stan... I danas mi je to dvaput uradila vec i oba puta sam je videla... Kad se sretnemo na hodniku, na moju konstataciju kako mi neko zvoni pa ode, napravi se luda a videla sam da je ona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec par dana mi se desava isto- neko mi legne na zvono, ja dodjem do spijunke, vidim nema nikoga... Posle dva, tri puta pridjem malo blize i vidim da je to bakuta sa sprata koja cim cuje da neko prilazi vratima otrci u svoj stan... I danas mi je to dvaput uradila vec i oba puta sam je videla... Kad se sretnemo na hodniku, na moju konstataciju kako mi neko zvoni pa ode, napravi se luda a videla sam da je ona...

 

hahaha, baba huligan :)

 

Garant u prodavnici ispipa sav lebac :red:

 

:)

 

 

 

 

 

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

@High_Roller

 

Eto vidiš kako je svet(čitaj-Beograd)mali :)

 

So you know him after all

 

Išao je samnom u teretanu

 

Dok ja nisam prestao da se cimam do dorćola :)

 

:pivopije:

 

........................................................................

 

Jel pod ciganiju u zgradi potpada ono kad ti cigani dođu na četvrti sprat (bez lifta)

 

i traže ti kintu(za neku teško povređenu devojčicu(sve mi se srce cepa(važi što nije laž(kako ih samo nije sramota(prim.aut.)))));

 

a na tvoje pitanje: Može,dajte žiro račun,lica počinju da im blede i poprimaju tonove arijevsko bele???

Čoveče,gori sam Ješa od jevreja...

 

Al ne mogu da odolim da ih ne cimam

 

Jebiga kad mi je sve to malo je reći... BLJUTAVO!!!

 

:puke:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dare druze, ja stvarno ne znam sto se ovde cimate. cigana ima i u skupstini, za 20 godina ima nas cigani pojedu.

 

zato...

 

da lepo svi karamo i pravimo musku decu (zensko onaj ko nije imao srece u zivotu), da nas ima vise.

pa onda ima da se peva druga pesma.

 

p.s. mikica je organizator za pijanku, ja cu samo da pristanem (malo cu da tvrdim pazar kao neka picka kad joj skidaju mrak) :):):)

 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec par dana mi se desava isto- neko mi legne na zvono, ja dodjem do spijunke, vidim nema nikoga... Posle dva, tri puta pridjem malo blize i vidim da je to bakuta sa sprata koja cim cuje da neko prilazi vratima otrci u svoj stan...

Wtf?!?!?!?!?!?!?!

Aaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

oprosti ako te uvredi moj post. :)

 

pa to je prosto. odseci caletu jednu ruku. i nek se na telefon javlja osoba sa 2 ruke :)

 

 

i za druge savete mozes da mi se obracas, necu nikom nista naplatiti. radim u dilu sa tarot bajom, jedino on i ja ti mozemo pomoci oko svega. :):):)

 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

@K1glord.....

 

Ovo za ganere stoji...Samo reko u međuvremenu :rockdevil:

da se "ubije vreme"

 

a ono gledaj nešto s Mikcem da središ,ja ću da gi pitam kad može,pa će se vidi...

 

:seronja: brate-izvali semafor!!!

 

See ya! :)

 

P.S.

 

We worship tarot Baja!!!

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dok sam studirao,ziveo sam na Nbg kod fontane,na 8. spratu.Komsije su stalno nesto treskale,neka baba pored kad zalupi vrata svima se otvore prozori...tako sam pizdeo dok na kraju nisam poceo da na 8. spratu ostavljam vrata od lifta sirom otvorena pa su svi isli pesaka,tako sam ih jebao jedno mesec dana dok se nisam odselio.Doduse ovde u vrscu nikad nisam imao vecih problema(ipak zivim kuci tako da je to mnogo prakticnije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ima ali u mnogo manjoj meri.Recimo do skoro sa leve strane pored zivela je jedna baba koja me u sred leta napadne da joj bacam grudve u prozor O_O

Pa onda perje i crepove u bastu,posto imam ogroman plac(1500 kvadrata)

Sa desne strane zive baba i deda od po 83 godine,deda nije normalan ranije je svakog dana pio po litar vodke i onda tukao zenu pa smo vecito pretrcavali da je spasavamo.

Sa njim ne govorim jer je rekao da ce da mi izbusi gume na dzipu jer se kasno vracam kuci iz grada pa ne moze da spava!!!!LOL

 

Doduse ja to sve kuliram jer kapiram u mom dvoristu mogu da radim sta hocu.A kad cale ukljuci cirkular u 3 popodne da vidim dal sme neko da kaze nesto...Jos niko nije smeo da se zali jer ih cale odma posalje u 3 pm.

Isto tako i komsija,cesto radi kod kuce,brusilica,busilica,cirkular-meni to iskreno ne smeta,jer ni njima ne smeta kad mi nesto radimo(a i dobro zivimo sa njima).Ostali su svi idioti ali se trudim da ih iskuliram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je za neverovati koja kolčina kretena po glavi stanovnika u ovoj zamlji :):):):):)

Aj čašicu dve,al celu flašu za dobro jutro :lol:

Ma imaš "genijalne" komšije.

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki majmun se odselio a ostavio macku da luta po zgradi... Hodnici puni cveca, najvise u prizemlju, pa kad je maci dosadno vadi zemlju iz saksije, puni hodnici zemlje u pm... A mi smo svi toliki baksuzi da odmah pocne da pada kisa. I onda lepo udjes u mokrim cipelama u zgradu pa pravo u zemlju i dodjes kuci prljav ko svinja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,jos jedan detalj dok sam ziveo u toj sugavoj zgradi.Brava ulaznih vrata su bila pokvarena,jako tesko su se otkljucavala i desavalo mi se da i po 15 minuta provedem ispred zgrade na minusu dok mi neko ne otvori.Tako sam poceo da stavljam kamen na vrata da se ne bi zatvarala i jednom sam na velikom papiru napisao i zalepio u liftu 'POPRAVITE VRATA JER CE SE NEKO SMRZNUTI ISPRED ZGRADE'

 

Uvece sam to zalepio i vec je ujutru stavljena nova brava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...