Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Moj komsija salovao neke grede do kasno u noc i izadje komsinica pocne da se dere na njega kako ne moze da spava a on ce ovim recima:

 

'A sta si nervozna?Oces da te prosetam na stadion,ja ne znam sta oces?Ne mogu zeno gledaj kakav sam prljav,sacekaj da se operem i ja cu da te prosetam'

 

Haha,legenda.Imam video klip kad je to rekao,snimio sam ga i svi su vristali od smeha kome sam pustao

 

Evo i linka pa recite da nije kralj od coveka

http://rapidshare.com/files/40688728/Video_094_.3gp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene najviše nervira kada komšije kucaju na vrata za vreme seksa, što mi se dešavalo dok sam stanovao privatno zbog studiranja..kao smeta im. :rolleyes::)

чекај, тек кад појебу нешто сете се да им смета што ти станујеш приватно због студирања па због тога у љубавном заносу долазе & куцају ти на врата?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
чекај, тек кад појебу нешто сете се да им смета што ти станујеш приватно због студирања па због тога у љубавном заносу долазе & куцају ти на врата?

 

Glupa fora, da ne kažem klinačka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom, bolje i da komšije povale nešto, itll be the safer neighbourhood anyway... :lol:

 

Opušteniji ljudi nam trebaju u ovoj zemlji, mislim, ponekad se plašim novine da otvorim...

 

:pivopije:

 

(Holsten ROCKS)

 

Kopljanik the best!!!

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini fazon je prevazići tripove ''ja sam jeb'o ti nisi..'' :)

moj cilj nije bio da se hvalim, eventualno.. :rolleyes: glupo je to, samo sam hteo da kažem kakvu sam ciganiju imao u zgradi.. ne znam šta više da kažem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moš im seljaniju puštati do sutra, oni samo to podržavaju...

 

Veruj mi, za njih je dno dna samo dobar dan!!! (još jedan hit) :lol:

 

Mada znam da ih verodostojno prepevam sve,od Sinana, preko Mileta, M. Bulata do Mitra... They are hillarious !!!

 

Ipak odvrni to štosi namerio, stoka dok ne dobije preko pičke ( u ovom slučaju po ušima, neće se opametiti) :red:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm.... komsinica koja pusta Cecu kasno uvece i njen nakot su zaspali....najteze sto trentuno imam na hard disku je Vukodlak-Blackest Autumn, mrzi me da trazim Nile po stapu sa diskovima....razmisljam da li da pustim......ako probudim svoju zenu koja je takodje zaspala rizikujem brzu smrt....ma ipak da pustim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

iznad apartmana trenutno lete pajkani u hAlikopteru i glas kaze.. kroz megafon otprilike:

 

 

".. lock your door.. two suspects on the run.. both black males.. ages 25-30.. please stay at your home, lock the door.. very dangerous.. call 911 if you see anything.. this is Sacramento Police Department picka materina.. blabla.. last time seen on intersection Howe & Alta Arden.. please, stay at home, lock the door.."

 

 

do jaja, sve neki fin komsiluk.. ovoliko pajkana nema ni na derbiju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...