Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

NAT=NOT!

si gledao borata? "first you make a statement and then in the end you say "NOT""

dec hau ju mejk a dzouk

znaci da ne uzivam zaista sto zivim u centru

A ne uzivas sto zivis u centru a?. Dodji zivi malo u mom kraju, na izgled lepo i mirno, imas cak i gde da se parkiras. Ali zato imas cigana koliko hoces. Na sve strane su, kad kazem cigani mislim na prave. Neko ih je smestio ovde u blizini pa su napravili svoju imperiju i karton city. Pa pored standardnih sabana koji me smaraju moram i njih da trpim, jos kad puste svoje muslimanske pesme pa kad to pocne da grmi, jos imaju i konje pa pasu i kenjaju po celim kraju, toliko su mrsavi da ce poceti i decu da jedu po naselju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne uzivas sto zivis u centru a?. Dodji zivi malo u mom kraju, na izgled lepo i mirno, imas cak i gde da se parkiras. Ali zato imas cigana koliko hoces. Na sve strane su, kad kazem cigani mislim na prave. Neko ih je smestio ovde u blizini pa su napravili svoju imperiju i karton city. Pa pored standardnih sabana koji me smaraju moram i njih da trpim, jos kad puste svoje muslimanske pesme pa kad to pocne da grmi, jos imaju i konje pa pasu i kenjaju po celim kraju, toliko su mrsavi da ce poceti i decu da jedu po naselju.

pa dobro ne kazem sad da nema i dobrih strana zivota u centru, samo, nije bas sve onako kako ljudi hvale znas nafurano uuuuuuuuuuuu u centru sam, realno dobra stvar mi je sto uvece kad izadjem bilo gde za 15 min mogu da budem u krevetu, nema cigana, tolko, i ne moram da koristim smrdljivi prevoz, uglavnom, ali zato ulaz pun ludaka klosara i narkosa (koje sam nekolko puta i tukla) pluca crna od smoga, i stalna buka nisu bas lepe stvari a i jebeni golubarnik u kom zivim :)

 

i volem i ne volem sto sam u centru

:)

evo je jebena dara bubamara i ZIDOVI bem ti ciganiju! uh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ste se sad svi primili na tu foru??!

 

@ Didi

 

Pogresno sam te razumeo tj nisam izvalio da sa NAT mislis na NOT. Jbg, ne znam ti ja taj ulicni zargon :P

 

 

Inace najlepsi je kraj onaj u kome si proveo najvise vremena tj na koji si se navikao.. Za mene je to Novi Beograd!! Mada nije lose ni ovo Zharkovo.. ke ke ke. Tu ti je Kosutnjak / Ada Ciganlija / Sajam / Ibarska Magistrala / Obrenovacki put / Zaobilaznica /, .. Tu su mi: sestre, brat, druga baba, tetka, .. Sve to ima svoje :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ne baš blizu moje kuće tokom devedesetih, ziveli su neki cigani, ne znam koliko ih je bilo, ali novi su stalno izlazili iz kuce, ko da nije bilo kraja. svaki dan je bio kozbi šou.

moj drugar janez je imao kameru, pa kad god neka sranja krenu, da se šorkaju, psuju, odvaljuju gluposti, ili se svadjaju za djubre koje donesu sa deponije, mi ih snimamo. mogli smo prodavati,al nesmo.

 

bilo je tu svega, verujem da one psovke nisu bile nikad poznate ni samom vuku karadziću.

inace,ti cigani su se odselili cim je pocelo bombardovanje '99. ciganske picke. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace,ti cigani su se odselili cim je pocelo bombardovanje '99. ciganske picke. :)

 

A sta si ti ocekivao od cigana? Uvek su bili podmukle, pakosne i nezahvalne picke.

 

A sto se tice ciganije u mojoj zgradi, ziveo sam u soliteru u strogom centru grada u kome su ziveli samo ugledni ljudi tako da nije bilo tih problema. Sada zivim u kuci, mada ni ovde nema ganfera. Zadnji put kada sam jednog video u mom mirnom kraju morao je da pridje da kenja i da se kurci bez ikakvog razloga. Ja i ortak izasli malo da prosetamo i on prisao tu nesto da nas ispituje. Posto je tu bilo dosta ljudi on je produzio a i mi smo ga iskulirali. Okacio mobilni oko vrata. Skrcao bih mu mobilni o glavu, a onda bih mu glavu skrcao o beton. Muka mi je od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni žive u zgradama :confused::mhihi: zezam se

lično nemam ništa protiv njih, samo nek me se klone,nemam ih u zgradi, ali ih je zato svuda okolo

najviše me nerviraju kada isteraju dete da prosi, a on sedi kod kuće ladi jaja

ili kad ti tu zapevaju sa nekom bebom da im daš kintu

imali su pravo da se školuju,prokockali su ga,sad nek idu u ku... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre to im je jedini izvor prihoda. Da izbaci dete napolje da prosi da bi on posle od tih para kupio onu najgoru rakiju u plasticnoj flasi koja ima cak i rok trajanja. Ne razumem sta oni hoce i zasto se zale kad su za sve sami krivi. Nikad nisu hteli da rade posten posao, uvek su se opredeljivali za prosenje, kradju i prostituciju. Nikad nisam upoznao osobu koja je sa njima imala bilo kakvo prijatno iskustvo. Ja licno sam imao samo losa. Onda se nadje jedan u njih milion koji je zavrsio fakultet i sere na televiziji kako ''zbog boje koze'' ne moze da dobije posao, a pritom zanemaruje cinjenicu da su u ovoj zemlji milioni ljudi na birou. Slovenci su nedavno lepo pokazali kako se taj problem najbolje resava.

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa ih u mom kraju nema,tako da ih ne vidjam cesto.Vidjam u centru one cigancice od 5-6 godina koji uveliko puse i sede ispred diskoteke do 4-5 ujutru trazeci pare od svakog ko udje/izadje.Mog ortaka smarali njih troje,vukli ga za jaknu a kako je on krupan i prilicno jak,uhvati jednog za jaknu i jednom rukom ga stavi na frizider ispred diskoteke.Haha,koji je to prizor bio.A cigancici poceli da zajebavaju tog na frizideru,posle kad je skocio potukli se medjusobno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigan te pljuje i kad mu das pare i kad mu ne das. Kad mu das 20 din. ot ti kaze daj jos 10 din. kad mu i to das on ti trazi da mu das jos nesto. Nista vi ne brinite imaju oni vise para nego mi, mislim na te sto prose po ulicama. Koliko ljudi u toku dana prodje gradom i nek im svaki 100-ti da 10 din. racunajte mnogo vise nego dnevnica nekog postenog coveka koji crnci na poslu po ceo dan. Zive u kartonskim naseljima ne zato sto ne mogu da zive u zgradama. Vec zato sto ne zele. Drzava je njima ranije davala stanove ali oni rascerupaju ceo stan, povade sve sto valja iz njega i prodaju ga bud zasta i vracaju se u kartonska naselja zato sto ne zele da placaju komunalije a kad su u kartonjarama oslobodjeni su obaveza prema drzavi. Sto znaci struja i doda dzabe, Jednom recju to su paraziti ili cir na bulji kako se kome vise svidja i ne zele da rade nista. Cast izuzecima kojih je vrlo malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja keva koja je lekar je mnogo pomogla jednom cigansturi tako sto mu je lecila oca. Ne znam samo odakle ga zna. Inace taj ciganin je pun kao brod, al ciganin je ciganin. Uslugu joj je vratio tako sto je mene jos dok sam bio klinac izudarao jer sam sutnuo njegovog razmazenog sina koji me je prvi udario bez ikakvog razloga. Sto je covek bolji prema njima oni su sve gori i sve je ovo tacno da nece da rade nista i da namerno hoce da zive u kartonskim kutijama. Onda na televiziji placu i kukaju, i jos se novinari obavezno saosecaju sa njima. Muka mi je od toga. Ne treba im nista dati, a prosjacenje treba saseci u korenu, pa da vidim kako ce onda. Malo ljudi zna da je prosjacenje veoma unosan posao. Oni se oblace dronjavao kada prose al zato od toga sto isporse idu na letovanja. Oni su u stanju da isprose vise hiljada za jedan dan. Organizovani su kao banda. Ljudi ne treba da padaju na njihovo kukanje i da ih sazaljevaju jer oni ne zasluzuju nista da im se da. Ne treba im dati apsolutno nista jer je to sljam najgore vrste. Plus sto su prljavi, sto smrde i sto sire zarazne bolesti. Pa kakav covek treba biti da bi se zavukao u kontejner i brljao po njemu.

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde kod nas ima jedan jako bogat cigan.zovu ga Pista Ciganin.Poznaje ga moj cale.I on je nekim ciganima klosarima dao hranu,kupio odecu i slicno da bi ga oni posle nekog vremena opljackali.Provalili mu u kucu,uzeli tv i silne zajebancije.Licno sam bio prisutan kad su ljudi koji rade za Pistu prebili oca i sina koji su ga opljackali a koji im je dao leba dok su kukali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...