Jump to content

Digitalne Kamere


Vincent Hess

Recommended Posts

(пиип) mislim na one male kasetice koje idu u svaku zivu jebenu digitalnu kameru..

 

Jel si morao malo da se napravis pametan a?

images729762.jpg

sad pogledaj pojam kasete i kasetice. Obe su "kasetice" za video kameru.

Da nisam hteo da ti pomognem ne bih te pitao da li ima neku oznaku.

Vidim nesto si ruzno rekao cim ti je moderator editovao post.

Sad cu i ja da ti kazem "idi u zabac"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja znam ali necu da ti kazem.

 

Nego kupio sam pre dve nedelje svoj prvi digitalni kamkorder. U pitanju je Canon MVX450. Bas sam dosta "kopao" po internetu ne bi li pronasao kameru koja ispunjava vecinu mojih uslova. Razmisljao sam se izmedju Panasonic GS300 i ove kamere ali s obzirom na cinjenicu da sve prodavnice u BG koje sam zvao nisu imale ovaj model i nece ga dobijati, morao sam da se ipak odlucim za Canon. U sustini sam zadovoljan. :da:

 

MVX450.jpg

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi samo pitao....slijedeće...iman kameru JVC i treba mi rezervsna baterija i zanima me tamo u srbiji kakve su cijene....jer snimam koncerte a ova baterija mi može samo jedan sat! pa treban rezervnu..s time san se počeo nedavno bavit..eto samo to zasad!!!

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Nisam znala na kojoj temi da se informisem pa pomislih da bi ovde bilo najbolje. Kupila sam ovaj aparat: http://www.cameras.co.uk/reviews/sony-dsc-s730.cfm, e sad ne znam da li je do podesavanja ali kada slikam sa blicem desava se ovo:

 

mi.jpg

 

Stalno pravi te senke. Ja se ne razumem oko aparata i ne bih da cackam, a mozda je jednostavno aparat takav. Pomoc please!!! :(

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije na toj opciji, na twilight portrait je. Jbg, ne znam, na auto opciji mi nekad ne odgovara to sto i kad je dosta mracno ne upali blic.

 

E sad jbg jedino ako ne smes ni da dises dok slikas, da se ne bi pomerio. Kontala sam da nesto nije u redu podeseno.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...