Jump to content

Anal Vomit


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

Nabavio sam Demoniac Flagellations,moj drugar grave mi narezao :pivopije: Posto sam veliki fan INRI faze Sarcofago-a,volim da poslusam svaki bend koji fura slican fazon.Nesto i nisam primetio mnogo thrash upliva pomenutih bendova posle jednog slusanja.Za one koji vole ovakve i slicne prelaze izmedju Sarcofago-a i Blasphemy nek' nabavi:Morbosidad,Hadez,prvi Sextrash,Mystifier,Goat Penis :rockdevil: ...i bendove sa Nuclear War Now! / Ross Bay Cult prod. :rockdevil:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci jutro nakon Exodusa, kada se vracah busom doma, pustio sam disk sto mi grave narezao u diskmenu, cisto da vi'm sta mi podmetnuo..i prvo sto bese na diska je "Demoniac Flagellations"..i odma' mi se svidelo, pre svega "Sendero Siniestro" i "Signo De La Bestia" chiji refren ne mog da izbacim iz glave, heh. Anyway..ovde thrasha ima..pa, tek u tragovima, te mislim da ovo bolje da stoji na death forumu, doduse nisam slusao ranije radove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pustio sam disk sto mi grave narezao u diskmenu, cisto da vi'm sta mi podmetnuo

 

ih,kakav izbor reci :)

 

jel mi verujes da je to poslednje sto sam stavio na disk?drago mi je sto ti se svidja :rockdevil:

 

a raniji radovi su sigurno jos grdji death,posto im je to jedini album

Share this post


Link to post
Share on other sites

pustio sam disk sto mi grave narezao u diskmenu, cisto da vi'm sta mi podmetnuo..

Ne moz' Sloba da ti podmetne. Svi znaju sta covek voli, pa ako volite isto ne mozes da omanes sa bilo cims to se njemu svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

jbg ja nisam ni vidio da ova tema ima,a vec sam je otvorio na black forumu,samo mislim da ovdje nikako ne pripadaju,inace puno su furali SARCOFAGO sto se da zaljuciti iz imena,a evo ove god su izdali novi album "deprevation",ovaj puta su visi otisli u taj black/thrash fazon,sa hrpom RAZOR rifova :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

ACTUALMENTE TERMINANDO DE MEZCLAR Y MASTERIZAR EL NUEVO ALBUM "GATHERING OF THE PUTRID DEMONS" PARA BLACK SEED Productions (MADRID-ESPAÑA).

atencion:FECHA DE SALIDA 1 SEPTIEMBRE 2009.

 

 

Razumjeli ste o cemu je rijec :) U oktobru idu na evropsku turneju sa Bloody Sign i traze da im se jave svi skromni organizatori :) kako bi to bilo dobro pogledati :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...