Jump to content

Najbolji thrash pevači


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Bobby Blitz jedan jedini icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

i naravno neponovljivi i nenadjebivi Bruce Hall icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

To druze...Blitz i Bruce majka za sve ostale merikance...

Za Araju necu da komentarisem da ne dodje do svadje...ali nisam pozitivan...

Jos dodam i Schmiera,Millenceta, Martina Walkyiera(ako je neko cuo za njega, cast izuzecima, hvala WoI-u...Opet), Gerenceta,...i ima ih jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cuo druze kako im se Martin nejbo keve icon_smile.gif

Ja Martina tolko ne volim bas kao pevaca ali stojim iza toga da je najbolji tekstopisac na svetu icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

On ti daje abs pravi smisao recitovanju pesama, tj. vise onako naratorski zvuci pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azijatu prvo se nauci da je jedan post dovoljan a ne po 5 komada.Ako je to cinjenica onda je i cinjenica da je slayer najbolji bend na svetu.A ti se jebi sa svojim cinjenicama

mnogo se mangupiraš. ne moramo da se vređamo. pod jedan, znam da je dovoljno jedan post dovoljno. nisam ja kriv nego je kriva mreža. a drugo, ti živi u tvom slayer, death cult, sektaškom svetu i idi kolji ovce, molim te. a da te pitam nešto, o tvom milenom slayer-u. da li ti uopšte znaš o čemu oni pevaju najviše?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo se mangupiraš. ne moramo da se vređamo. pod jedan, znam da je dovoljno jedan post dovoljno. nisam ja kriv nego je kriva mreža. a drugo, ti živi u tvom slayer, death cult, sektaškom svetu i idi kolji ovce, molim te. a da te pitam nešto, o tvom milenom slayer-u. da li ti uopšte znaš o čemu oni pevaju najviše?

A joj,taj Death_CUlt_Legion je stvarno nalozeni balavac,ali i ti kosooki si isti.Sta se bre lozite.Ajde na cedjenje bubuljica,obojica. icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo se mangupiraš. ne moramo da se vređamo. pod jedan, znam da je dovoljno jedan post dovoljno. nisam ja kriv nego je kriva mreža. a drugo, ti živi u tvom slayer, death cult, sektaškom svetu i idi kolji ovce, molim te. a da te pitam nešto, o tvom milenom slayer-u. da li ti uopšte znaš o čemu oni pevaju najviše?

A joj,taj Death_CUlt_Legion je stvarno nalozeni balavac,ali i ti kosooki si isti.Sta se bre lozite.Ajde na cedjenje bubuljica,obojica. icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

araya jeste recitator i to je činjenica

 

Apsolutno, po mom misljenju najgori vokal ikada.

 

Meni omiljeni, Dave Mustaine, imam utisak da u pevanje unosi najvise sebe, kao da place dok peva, dok ovi ostali uglavnom vriste.

 

I da razjasnimo, Pantera nije thrash metal, nego groove metal...

Edited by TowerdetH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi trebalo da se diskusija vodi u pravcu STILOVA.. Jer, kad smo vec kod tol`kih silnih cinjenica;) , cinjenica ( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) je i da u thrash metalu i nema bas mnogo pevanja, s.c.i.. Ok, sve jeste relativno, ali reeetko ko PEVA u thrashu.

Vise se svodi na.. pa prepoznatlive stilove urlanja, zavijanja, recitovanja.. E, po tim kriterijumima, nebitan redosled :

 

Araya(jeste da recituje, ali to radi jhebeno dobro i bez njega ne bi smo imali Slayer kao takav..!)

 

Hetfield (covek koji je "izmislio" taj old-school thrashy vokal. Uostalom, najkopiraniji pevac (pogotovo kod nas ph34r.gificon_evil.gifwallbash.gif)

 

Mustaine (covek stvarno UME da peva, to mi se najvise i dopada)

 

Chuck Billy (uuuf! Sta sve on moze... Neverovatno! Najuniverzalniji metal (uopste!) vokal IKADA!)

 

Mille (on razvaljuje, ali tesko da peva icon_wink.gif, ali to sto radi, radi bas kako sledi i trebuje!)

 

 

 

E, da!

Kosta iz Pirota! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djoka Tresher iz Chetiri Nadrkana Adolescentska Kurca...

(dokle?)

Malo mi muka od ovih tema gde svi dodju da se samozadovoljavaju izjavama kojim laskaju sebi davajuchi beskorisna objashnjenja svog poimanja svojih idola. Jedini koji zaista vide neku korist od takvih aktivnosti su muzichki kritichari. Jbg, sve to mi je malo uzaludno.

 

...izvinite na digresiji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djoka Tresher iz Chetiri Nadrkana Adolescentska Kurca...

(dokle?)

Malo mi muka od ovih tema gde svi dodju da se samozadovoljavaju izjavama kojim laskaju sebi davajuchi beskorisna objashnjenja svog poimanja svojih idola. Jedini koji zaista vide neku korist od takvih aktivnosti su muzichki kritichari. Jbg, sve to mi je malo uzaludno.

 

...izvinite na digresiji....

Sta, bre, palamudis?!

 

Ako ti se odredjena tema ne dopada, zajebi da spamujes! Preskoci i gotovo..

Mislim, dokle?

 

Ono, svako ovde ima neku citavu svoju filozofiju neku (tupavu!) oko toga kako bi forum trebalo da izgleda, o cemu bi se pricalo, kakve bi teme trebalo da budu..

 

Za`ebi!

 

Ja se, recimo, NIKAKO ne samozadovoljavam (toootalno si pogresio termin, ako nisi pogresio, ovo je teska uvreda!) trollovanjem ovde i proseravanjem "ja znam! slusajte mene!", NE! Samo ostavim po koji post na mestima gde me tema interesuje, pa zelim da se o tome diskutuje.

 

Znas sta je najgore?

Sto vas preeevise takvih kurcomozgova ima!

 

no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi trebalo da se diskusija vodi u pravcu STILOVA.. Jer, kad smo vec kod tol`kih silnih cinjenica;) , cinjenica ( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) je i da u thrash metalu i nema bas mnogo pevanja, s.c.i.. Ok, sve jeste relativno, ali reeetko ko PEVA u thrashu.

Vise se svodi na.. pa prepoznatlive stilove urlanja, zavijanja, recitovanja.. E, po tim kriterijumima, nebitan redosled :

 

Araya(jeste da recituje, ali to radi jhebeno dobro i bez njega ne bi smo imali Slayer kao takav..!)

 

Hetfield (covek koji je "izmislio" taj old-school thrashy vokal. Uostalom, najkopiraniji pevac (pogotovo kod nas ph34r.gificon_evil.gifwallbash.gif)

 

Mustaine (covek stvarno UME da peva, to mi se najvise i dopada)

 

Chuck Billy (uuuf! Sta sve on moze... Neverovatno! Najuniverzalniji metal (uopste!) vokal IKADA!)

 

Mille (on razvaljuje, ali tesko da peva icon_wink.gif, ali to sto radi, radi bas kako sledi i trebuje!)

 

 

 

E, da!

Kosta iz Pirota! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Slazem se, ali ja pod PEVANJE podrazumevam pogadjanje nota... Tj. sve sto ima note, a nije samo gomila izgovorenih reci sa razlicitom dinamikom (Exodus, Slayer).

 

Mislim da je najkvalitetniji vokal u thrashu definitivno OVERKILL...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, bre, palamudis?!

 

Ako ti se odredjena tema ne dopada, zajebi da spamujes! Preskoci i gotovo..

Mislim, dokle?

 

Ono, svako ovde ima neku citavu svoju filozofiju neku (tupavu!) oko toga kako bi forum trebalo da izgleda, o cemu bi se pricalo, kakve bi teme trebalo da budu..

 

Za`ebi!

 

Ja se, recimo, NIKAKO ne samozadovoljavam (toootalno si pogresio termin, ako nisi pogresio, ovo je teska uvreda!) trollovanjem ovde i proseravanjem "ja znam! slusajte mene!", NE! Samo ostavim po koji post na mestima gde me tema interesuje, pa zelim da se o tome diskutuje.

 

Znas sta je najgore?

Sto vas preeevise takvih kurcomozgova ima!

 

no.gifno.gif

De bre, smiri se, lepo sam se izvinio na digresiji.

 

Osim toga, ne secham se neshto da sam te citirao, izvini ako si se nashao prozvanim.

Ja sam samo izneo sopstveno mishljenje o chitavoj temi, a ne predlog uredjivachke politike. To shto je ono bilo zachinjeno dozom frustracije je iskljuchivo usled manjka meni zanimljivijih tema.

 

Hvala na lepim rechima, odoh sad da se pridruzhim ostalim kurcomozgovima...kako god da oni izgledaju.

 

P.S. I dalje mislim da je Djoka tresher najbolji pevach...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bre, smiri se, lepo sam se izvinio na digresiji.

 

Osim toga, ne secham se neshto da sam te citirao, izvini ako si se nashao prozvanim.

Ja sam samo izneo sopstveno mishljenje o chitavoj temi, a ne predlog uredjivachke politike. To shto je ono bilo zachinjeno dozom frustracije je iskljuchivo usled manjka meni zanimljivijih tema.

 

Hvala na lepim rechima, odoh sad da se pridruzhim ostalim kurcomozgovima...kako god da oni izgledaju.

 

P.S. I dalje mislim da je Djoka tresher najbolji pevach...

Vidi ovako, sta ako nikoga ne interesuje tvoje misljenje? icon_biggrin.gif

 

AKo sam bio preostar, izvinjavam se.

 

Osetio sam se prozvanim zbog toga sto je moj post bio prethodni, a, gle cuda, jedan sam od retkih koji obrazlazu svoje misljenje..

 

Jednostavno mi se cini da ovde ima ljudi (otvoreno te ubrajam u tu grupu) koji spamuju svaku temu koja im se ne dopada..

 

Brate, ni meni se ne svidja pola tema ovde. Ne posecujem ih.

 

Heh, kurcomozgovi.. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Jedan od trenutaka kada kreativnos` prosto.. buja:evotigana:

 

Anyways, ovo je samo razmena misljenja..icon_da.gif

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ovako, sta ako nikoga ne interesuje tvoje misljenje? 

 

Vidi ovako, tebe je ochigledno zanimalo...u krajnjem za to forumi i sluzhe.

 

AKo sam bio preostar, izvinjavam se.

 

Mojne da kenjash po meni pa da me lizhesh jer,:

1)Nipodashtavash svoj sopstveni autoritet...

2) ...tako shto lizhesh sopstvena govna

 

Jednostavno mi se cini da ovde ima ljudi (otvoreno te ubrajam u tu grupu) koji spamuju svaku temu koja im se ne dopada..

 

Ura osecham se otvoreno ubrojen!!! Obrati se Djoki Thrasheru da i on tebe ubroji u svoj bend.

 

Jedan od trenutaka kada kreativnos` prosto.. buja:evotigana

 

Mislim da trenutno jedan molekul jedne dlake s moje bulje ima vishe kreativnosti nego shto che deset godina tvog stvaralashtva da proizvede....Samo iznosim mishljenje.

 

 

'Aj sad zdr`!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...