Jump to content

Najbolji thrash pevači


Jabba the Hutt

Recommended Posts

@matatrtaDgrejt

 

Cuo ikad za sarkazam?

 

Wow!!! Umes da quotujes parcijalno! icon_rockdevil.gif

 

I odakle, the fuck, tebi pravo na misljenje o MOME stvaralastvu?!

Ooo, kreativan sam ja, allright!

 

Samo, ne zelim da svoju kretivnost usmeravam ka beskonacnom odgovaranju na tupave spamove po ovom forumu! Ok?

 

Zasto lepo ne pocnes svoj post prefiksom offtopic.gif ?

Jebi ga, sad sam i ja (podosta) otisao u isti..

 

Znas sta?

Jebite se i ti i tvoje misljenje, zajedno sa Djokom Thrasherom!

Pa javi kako je bilo i ko je koga vise trpnuo..

 

Interesuje me nesto, razumes se u dosta stvari, ili se dosta razumes u stvari?

Posto ocigledno imas neko raskenjavanje u najavi.

 

U stvari, see if I care!

 

icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Samo da nesto kazrem u odbranu najveceg Toma Araye, u thrash metalu je i poenda biti interpretator, a ne pevac. Naime, treba biti i pevac, ima tu sjajnih pevaca, ali Angelripper to nije ni u ludilu pa je sjajan, ni Baloff pa je opet sjajan, ni Smir pa je sjajan, ni Connelly pa je giga mega sjajan, zajebite pricu o "pevanju" ili "recitovanju", Araja je trade mark sa svojim recitovanjem i tacka! To je thrash metal! Ako hecete PEVANJE idite slusajte Bryana Adamsa, koji je takodje sjajan ali iz neke potpuno druge prespektive i price, Toto, UB40, ali kao sto rekoh, ovde je rec o thrash metalu jebenom, i pojam "pevanje" treba uzimati s ogromnom rezervom.

 

Da se vratim na temu, meni je omiljeni Slejer pa samim tim i Araya, drugi mi je Connelly, ali stvarno sve thrash pevace volim jer su svi ostavili veliki trag sa svojim pod-stilovima i svaki je genijalan i odlican na svoj nacin, stvarno.

Edited by Rizzen
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nesto kazrem u odbranu najveceg Toma Araye, u thrash metalu je i poenda biti interpretator, a ne pevac. Naime, treba biti i pevac, ima tu sjajnih pevaca, ali Angelripper to nije ni u ludilu pa je sjajan, ni Baloff pa je opet sjajan, ni Smir pa je sjajan, ni Connelly pa je giga mega sjajan, zajebite pricu o "pevanju" ili "recitovanju", Araja je trade mark sa svojim recitovanjem i tacka! To je thrash metal! Ako hecete PEVANJE idite slusajte Bryana Adamsa, koji je takodje sjajan ali iz neke potpuno druge prespektive i price, Toto, UB40, ali kao sto rekoh, ovde je rec o thrash metalu jebenom, i pojam "pevanje" treba uzimati s ogromnom rezervom.Da se vratim na temu, meni je omiljeni Slejer pa samim tim i Araya, drugi mi je Connelly, ali stvarno sve thrash pevace volim jer su svi ostavili veliki trag sa svojim pod-stilovima i svaki je genijalan i odlican na svoj nacin, stvarno.
Ovo je sustina svega.Slazem se...u isto vreme objektivan i odbrambeni post.Araya je sinonim za thrash metal pevaca...glas,stil,harizma...covek ima sve.OLMAJTI!
Нашао се басиста да филозофира о певачима. Куда то иде овај свет? :P
To je otprilike kao kada ti komentarises rifove.Idi bezi. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

само ћу ово да кажем...ЧАК БИЛИ!!!!! Тај човек, по мом мишљењу, има све што је потребно за метал. добар клин, лепу боју гласа, имао добре вриске, опасан граул. све. мислим...индијанац.....шта рећи. има њих још пар певача које исто обожавам као и чака али нећу их именујем јер то нису баш треш вокали тако да ћу се придржати тога. али што се тиче овог правца, чак из да мен.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je otprilike kao kada ti komentarises rifove.Idi bezi. :muzicar:

Па, за више од пола наше музике сам ја направио рифове.

I rest my case.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se Araje tiče, čovek stvarno ima ubedljiv, narativan glas, npr. u Slayer obradi Hand Of Doom (Black Sabbath) zvuči kao Džim Morison. Ipak, šteta je što više ne može da vrišti kao na prvom albumu.

Čak Bili je fenomenalan, bilo da peva relativno čisto ili reži.

Kronos i Tom Anđelocepač nisu neki pevači sami po sebi, ali su totalne legende i njihove raspale glasine se do jaja uklapaju u muziku.

Džoi Beladona je što se tiče melodičnog i čistog pevanja legenda i mlogo mi je krivo što se nije za stalno vratio u Anthrax.

Šmier je sjajan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chuck Billy-kao sto neko rece dobro,rezi, grovla, dobar clean

Beladona - najbolji trash clean

Mustaine-peva mnogo bolje od Hetfielda a uz to je i bolji gitarista od Kirka, i fenomenalan je tekstopisac

Mile-legeeeeeeeeeendaaaaaaaa, a ni Smier ne zaostaje

Phil Anselmo- leeegenda broj 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...