Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Cuo sam od nekoliko ljudi, ne znam da li je iko probao, ali kad bi te osisali, sigurno bi morali da plate osiguranje. Mada, verovatno bi te jebavale staresine, mozda i vojska zbog kose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. nije uvijek. nekad mosh biti i normalan. recimo u startu zajebancije na ovoj temi.

 

2. ne znam sta nije bilo smijesno. nisam ni citala sve, israo si se ko da si pisao seminarski. objasnjavanje sala i nije smijesno.

ja bih pre rekao da je ovde problem u tome da je sasvim ok kad ti nekog podjebavas i bockas, a kad ti taj odgovori na slican nacin, onda odjednom "nije smesno" i "upropasceno zezanje". nauci da se zezas i na svoj racun, molim te.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam od nekoliko ljudi, ne znam da li je iko probao, ali kad bi te osisali, sigurno bi morali da plate osiguranje. Mada, verovatno bi te jebavale staresine, mozda i vojska zbog kose.

oni (vojska) da plate osiguranje??

 

ti nemas najblazeg pojma kako osiguranje funkcionise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja сам добио везу на регрутацији.

 

 

Коју бре војску? Сјебана је до непрепознатљивости! Питају ме људи што се толико трудим да идем у цивилну... Зато што не желим да носим бледе, изношене панталоне од пре 15 година и да једем ужасну храну. Против војске као такве немам апсолутно ништа.

 

Boj nebije svetlo oružije , već boj bije srce u junaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih pre rekao da je ovde problem u tome da je sasvim ok kad ti nekog podjebavas i bockas, a kad ti taj odgovori na slican nacin, onda odjednom "nije smesno" i "upropasceno zezanje". nauci da se zezas i na svoj racun, molim te.

 

 

brate, jes` ti gluv il` ti noge smrde? :)

 

ja APSOLUTNO nemam nista protiv podjebavanja na moj racun, cak sama to sebi radim (kuca casti), ali tvoje podjebavanje nije podjebavanje nego jeftino filozofiranje + nije ni sekunde ni smijesno.

 

 

 

Boj nebije svetlo oružije , već boj bije srce u junaka

 

 

nemoj molim te. pricamo o novim demokratskim generacijama odraslim na 3 mamina obroka dnevno, koje je mozda 2 puta u zivotu spavalo van svog kreveta.. (kod babe na selu i sl.) :)

 

kakvo crno srce u junaka. :) ovdje pricamo o cistim carsafima i kvalitetnoj ishrani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ima..mada moram da priznam da sam u poslednje vreme sreo više devojaka ratničkog duha nego muškaraca :)

 

 

to je zato sto su zene jaci pol. a to i nije tako tesko biti u danasnja vremena.. kad je cist carsaf cjenjeniji no srce u junaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ovde je dosta standardnih tabloidnih gluposti izneseno, ali ipak.

~Prvo i prvo : Osiguranje ne isplacuje tuzena strana (Vojska Srbije u ovom slucaju), vec osiguravajuce drustvo kod koga ste se osigurali. Drugo: Vojska Srbije u potpunosti ne odgovara licima kojima je kosa odsecena, a koji su na vojnom odsluzenju koje nije civilno vec oruzano. Vojska cheka novi Zakon koji ce omoguciti dalju reformu, ali do 2010. godine i dalje ce postojati sluzenje vojnog roka po starom Zakonu. U njemu postoje odrejeni propisi, a jeno od njih je i kodeks izgleda i oblachenja kojeg se svaki pitomac mora pridrzavati.

Trece: Do sada ni u jednoj ponudi osiguravajucih drustava nisam video ponudu o osiguranju kose, i shta se uopste pod tim podrazumeva.

Cetvrto: Ne znam koje Osiguravajuce drustvo je toliko naivno ili glupo da pihvati takav vid ugovora o osiguranju.

 

Boj nebije svetlo oružije , već boj bije srce u junaka

 

Boj u 21. veku bije bolja logistika i strategija, vojno naoruzanje i pripremljenost vojske za rat. Nasha srca su i onako mala prema odredjenim zrtvama koje je nasha prekodrinska armija uzela, a posebno covek iz tvog potpisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je krenulo :)

 

 

odavno nismo pustili suzu za jadne albanske izbjeglice koji utociste nadjose u Crnoj Gori (i tako je izglasase nezavisnu), niti ko da zajeci za fantomskim masovnim zrtvama Srebrenice i stotinama hiljada silovanih balinkura :)

 

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je krenulo :)

odavno nismo pustili suzu za jadne albanske izbjeglice koji utociste nadjose u Crnoj Gori (i tako je izglasase nezavisnu), niti ko da zajeci za fantomskim masovnim zrtvama Srebrenice i stotinama hiljada silovanih balinkura :)

:D

 

Ne vidim shta je tu smesno ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim shta je tu smesno ??

 

Smešno je što pričaš o nečemu o čemu nemaš pojma

A što se prekodrinske vojske tiče , mogu ti reći da je bila najčasnija , ali tebe to ne interesuje , ti bi da se furaš na neprijateljsku propagandu i na imbicile sa b92 , tužno , potrudi se da malo sam razmišljaš a ne da ponavljaš ono što ti drugi priča

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono za osiguranje nisam izmislio, vec sam cuo od dosta ljudi, izmudju ostalih i od mog bivseg cimera, koji je zavrsio prava. A kako dalje ide ne znam. Uglavnom, kad sam se lozio na to bio sam klinac od 17 godina, vojska je tad bila veoma daleko od mene i nisam bas toliko razbijao glavu o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ne bih rekao da nemam pojma. Dosta sam upucen i u nashu i u druge Vojske kao i polozaj i znachaj Vojske. Takodje razmisljam svojom glavom, zasto bi dozvolio da mi neko drugi ispira mozak, Be92 ne gledam , jer ne gledam ni TV skoro uopste. To koliko je prekodrinska armija bila casna govori podatak da su joj skoro svi oficiri i generali u HAgu i da im se sudi za ratne zlochine pochinjene nad nesrpskim zivljem.

http://www.trial-ch.org/en/trial-watch/pro...radzic_119.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su bili paravojna formacija i sudi im se zbog komandne odgovornosti. Mnogi od njih su u Hagu, protiv nekih ce se tek podici optuznice. No, nekim novim planovima o uredjenju Kosova, predvidja se da ce njihova Vojska biti veoma mala, tj. imace 1000 pripadnika i nece smeti u odredjenim situacijama da intervenishe jer ce region biti i dalje pod upravom EU ( trenutno je pod UN) PA krivi su, naravno da su krivi svi oni koji su chinili zlocine.Oni su bili paravojna formacija i sudi im se zbog komandne odgovornosti. Mnogi od njih su u Hagu, protiv nekih ce se tek podici optuznice. No, nekim novim planovima o uredjenju Kosova, predvidja se da ce njihova Vojska biti veoma mala, tj. imace 1000 pripadnika i nece smeti u odredjenim situacijama da intervenishe jer ce region biti i dalje pod upravom EU ( trenutno je pod UN) PA krivi su, naravno da su krivi svi oni koji su chinili zlocine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neki su i premijeri Kosova. Za ono sto su nam generali u Hagu, imam da pitam samo jedno - sta bi sa onim "nevin, dok se ne dokaze suprotno"? Koliko znam jos nikoga nisu osudili. To samo ove nase poturice seru "nek idu u Hag pa nek dokazu svoju nevinost". Na bilo kojem sudu se ne dokazuje nevinost, nego krivica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...