Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Ne znam momci, mada moja je regrutacija bila `97me pa je vrlo moguche da su se neke stvari promenile. Kolko me sechanje sluzhi ja sam tad skidao gache samo za curicu, ili da bi` pokazao mesec nekom ko me iznervira...mozda greshim ali se neshto ne secham toga. Znam da nas je bilo desetak tamo i da osim razgovora sa psihichem nikad nisi nasamo...mozda smo to svi uradili kolektivno pa se zbog toga ne secham?

Ajd` sad svi sa regrutacije se prisetite, pa da reshimo tu dilemu...

 

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam nasamo kod psihologa ukupno 30 sekundi i kod te što mi je pregledala genitalije.. i koliko znam svi su to morali a i ja sam prošao regrutaciju pre par godina..čak nam je pregladala i dupeta haha, nisam siguran ni dan danas zbog čega, možda tako otkrivaju homiće..? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене је најјачи био тест интелигенције. Ја завршио први, прилази девојка која је била задужена да нам подели иобјасни тестове и пита ме како сам тако брзо урадио. Ја јој кажем да сам их већ радио сто пута, пошто сам ишао у Петницу, а она ми без прегледања да три шестице, што су максималне оцене на тестовима. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha...da...jbt meni je bila na jednoj stranici nacrtana neka glava ( onako preko cele a4 stranice ) slobodnom rukom,nigde ustiju na glavi i ispod pitanje:"Shta fali na crtezu?"...

I ja se budala razmishljao pola sata shta fali,jer mi je bilo apsolutno nelogichno da je pitanje tako lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неке моје другаре је мрзело да означавају одговоре на она питања са 5 могућности (потпуно нетачно, тачно... ма знате на шта мислим) па су радили као машина за шивење, односно све исто. После су их звали на разговор. :) :) :)

Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaginos:

 

jebi ga. unistio si dobro podjebavanje svojim filozfiranjem. sad si se spustio na nivo jedne babetine, prosirio pricu bespotrebno, te na istu ne mogu ni da odgovorim, gubis smisao za humor. blondie se ne kupa, blondie nije zensko, blabla.. aj dobro.

 

zaboravila sam da s tobom nema dobrog zeza ko s Generalnim. ti si sav utronjo u gace od ozbiljnosti i filozofiranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:( :(

ali zasto? ja sam tvoju poruku i shvatio kao (dobro) zajebavanje, pa sam hteo da nastavim u tom duhu, totalno neozbiljno i iz zajebancije. e sad, ako sam te zakacio vise nego sto treba, izvinjavam se. mene nije uvredila tvoja opaska o "muskom partneru" i neznog kozi :) tako da ti i nisam odgovorio maliciozno i iz "pedale".

 

greota. a ja mislio da je zezanje ok...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je u tome sto to tvoje nije bilo vise ni smijesno, nego si mi isjeckao post ko da smo na Religili i pricamo o Globalizaciji i ko da se ja zovem Sapiens :)

 

kamo srece da si se bar dobro zezao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. nije uvijek. nekad mosh biti i normalan. recimo u startu zajebancije na ovoj temi.

 

2. ne znam sta nije bilo smijesno. nisam ni citala sve, israo si se ko da si pisao seminarski. objasnjavanje sala i nije smijesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam bio da mi odrede rod, bio neki papir na podu. Kaže ovaj stani kod papira. Ja stao, on nešto 2, 6, 5, 3 (lupam sad koje su bile brojke), artiljerija (kao i 90% Rume, posto je bila centar obuke za artiljeriju). Kaze on meni: "Čestitam" i pruža ruku, a ja, popizdeo: "Nema na čemu." Posle su me svi zajebavali što sam dobio artiljeriju. Još mi neki iz vojne policije: "A biće šišanja", a ja njemu: "Hoće kurac", pošto sam imao plan da osiguram kosu da me ne bi šišali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врага би га пустили, а не би ни могао да је осигура, јер му не би дали то осигурање кад би чули да иде у војску. То шишање у војсци је ствар превентиве из старих времена, да се теже запате и лакше открију вашке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemo' da mi zajebajete vojsku .

Коју бре војску? Сјебана је до непрепознатљивости! Питају ме људи што се толико трудим да идем у цивилну... Зато што не желим да носим бледе, изношене панталоне од пре 15 година и да једем ужасну храну. Против војске као такве немам апсолутно ништа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врага би га пустили, а не би ни могао да је осигура, јер му не би дали то осигурање кад би чули да иде у војску. То шишање у војсци је ствар превентиве из старих времена, да се теже запате и лакше открију вашке.

A otkud osiguravajuce drustvo zna da ides u vojsku? Osiguras je na godinu dana, posle 2 meseca dobijes poziv, odes na sluzenje, kosa i dalje osigurana. Oni nek sisaju ako smeju. Ako te osisaju, placaju osiguranje, a vojska i ovako nema para, plus sto svi tamo zaziru od vojnog suda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...