Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

btw, dobro je majkl udesio t-baga :lol:

cim je tbag uzeo noz znao sam sta ce da se desi :D

tj reagovao sam u fazonu joj zabio bi ti u tu drugu ruku :D

mada cela ta prica sa tbagom me je smorila

izgleda da je postao recept u serijama da otac zlostavlja dete

i to bude objasnjenje zasto je on cudan...

House,Dexter,Prison Break......

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ces, kompulsivno ponasanje - ide se u krug, zlostavljani zlostavljaju, pokusavaju prekinuti krug, al` ne ide to tako lako.

 

 

u vezi onog seronje Kineza (vazda mu zaboravim ime).. nije spoiler za sljedecu epizodu, nego pretpostavka da je u momentu kad je opalio pistoljem prema Majklu, da ga je Mahone rokno.. jer(bo) Mahoneu pun kurac Azijata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neobicno mi ga vidjeti sad bilo gdje.. stalno ocekujem da izvadi mapu i krene pominjati bracu :)

 

Ja sam slichan trip imao pre nedelju dana kada sam gledao Black Hawk Down samo sam ochekivao kada ce krenuti da viche Scofield i da juri Michaela po Somaliji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPOILERI SPOILERI SPOILERI

 

epizoda nikad gora...

Michael tako ne ume da glumi (scena kad se dere `it was me`)

jos mu nisu ni sudili nego direktno u zatvor

a mogli su lepo da zavrse seriju...

 

 

i sad ce u trecoj sezoni burazer bik da vadi iz zatvora burazera lepotana

dovesce TBaga u isti zatvor,i onda ce Michael Belick Mahone i Tbag zajedno da beze

a onaj general ce da pravi neke viruse :D :D :D strashno

ocigledno da nisu znali sta ce sa serijom...

 

Abrucci RIP,kad si ti poginuo - sve je otislo u kurac :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellerman mrtav...

 

Kinez mrtav....

 

Sucre verovatno mrtav kao i ona njegova MaziKurac ili kako se vec zove....

 

Bellick na samrti....

 

T-Beg josh zhiv ali mi nije jasno ko je onaj shto je dolazio u zatvor da ga poseti i sa kojim se T-Bega "neshto" dogovorio.....

 

Mahone sjeban....

 

Sara oslobodjena optuzhbi kao i Lincoln

 

Savrshen kraj jedne sjajne serije.....

 

I shta im koji kurac treba 3 sezona?!

 

Sad imamo situaciju da su Michael,polumrtvi Bellick,T-Beg i Mahone zajedno u zatvoru i sada ce oni da planiraju bekstvo....lepo ja rekoh na nekoj od proshlih strana da ce oni bezhati iz panamskog zatvora....onda ce da pobegnu u Kolumbiju a za njma ce poslati nikog drugog do Jacka Bauera lichno a onda ce tamo da ih strpaju u zatvor zajedno sa Pablom Eskobarom sa kojim ce Micheal da udje u shemu pa ce i sa njim da bezhe od zatvora do zatvora.....

 

Mozhda budemo srece pa snime i Centralni Zatvor Break....zamislite samo Michael Scofield,Eskobar i Legija beze a juri ih Jack Bauer......

 

Definitivno treca sezona nije potrebna....oticice serija definitivno u kurac.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je Kellerman mrtav, cenim da je ekipa pokojnog caleta brace skenjala cuvara i otela Kellermana kao glavnog svedoka protiv establishmenta koji ce paralelno sa bekstvom iz panamskog zatvora proturiti kao politicki deo price u trecem serijalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je Kellerman mrtav, cenim da je ekipa pokojnog caleta brace skenjala cuvara i otela Kellermana kao glavnog svedoka protiv establishmenta koji ce paralelno sa bekstvom iz panamskog zatvora proturiti kao politicki deo price u trecem serijalu.

 

Malo mi chudno da isprazne ceo shotgun u jednog choveka....u ovom sluchaju u onog strazhara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajd i to shto kazhete...Kellerman je mozhda zhiv...ali protiv koga da se okrene sada?

Kinez je mrtav...Caroline vishe nije predsednica jedino ako nece onog matorog i celavog da juri ali koliko se secam ne znam ni da li su oni uopshte i dolazili u kontakt....

 

Inache neshto mi se chini da ce Michaela na kraju da vrbuju da radi za Kompaniju :ph34r:

SONA je mozhda samo regrutni centra ili neki test.... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze, al nek prikazu tetoviranje :)

 

 

nisam ni ja skontala ko su oni likovi na kraju sto ogovarase majkla.. ponekad stvarno razvuku seriju u materinu, a nekad u jednoj sve zbrzaju, ne moze se pohvatati..

doduse, ja je i nisam pratila ispocetka, pa mi par stvari jos uvijek nejasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...