Jump to content

Legacy Of Kain


Geozee

Recommended Posts

Ih,kaki si covek,poseban je filing kad odigras svih pet igara i tako otkrivas...prelepa epska prica.Raziel RIP. Inace,step right up,Joker nudi svih pet delova igre,posto ih je svih pet isprelazio.... :mrgreen:

Koji biste lik najradije bili iz serijala?Meni je Kain najjaci lik,ali je Vorador veci jebac i smeker i od njega.Ako bih birao,definitivno bih bio Vorador.

Edit:Da li je moguce da su se ljudi ZAGLAVLJIVALI U DEFIANCE-U! Pa ta igra je ordinarna buranija,pogotovo kad se uporedi sa Soul Reaverom,od kojih se ne zna koji je gori.Uvek sam se nadao da ce na kraju Soul Reavera kao bonus ubaciti opciju Torure the level designer...

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Defiance-u se zaglavljuje kad se zagubis ili kad te natera da po petnaest ili vise puta skakuces u krug zbog jbne kamere! :( Inace, stvarno je sramno koliko su proste te zezalice, zagonetkice i mozgalice! Bre, ja sam to i zavolela zbog price i kvltnih glavolomki, ne nalazim nista u lutanju bez mape a po losem secanju i ubijanju kojekakvih spodoba. :(

 

E sad, i dalje me zanima da vidim i prodjem sve, problem je samo u tome sto se, sad kad znam sta ce biti, bojim da stignem do kraja. Lakse je bilo za SR2, nije mi se svidelo (:cry:) ali, iako mi je bilo zao, znala sam da to nije kraj... dok sad... Ne mogu, ne zelim! :emo: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Geralt-Nece da moze,mada,ako imas srece mozda je neki patch za Vistu izasao.Kad kazes Blood Omen,mislis na onaj prvi?

@ Azaralena-Ne brini,gine herojski :cry: Tako ti i treba kad si kopala kraj pre nego sto si presla....

Arcane tomove ces naci usput,a ako ne...pa jebi ga,igraj opet :da:

I da,kamera je stvarno sramotna...ali hej,koga boli uvo :da:

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPOILER:

 

 

 

 

 

 

 

Secam se da je mene ortak debelo zajebao pre par godina kad sam prelazio Defiance. Uzme covek pre mene da igra (samo je taj deo odigrao), i dodje mi jedan dan i kao "JBT, LADNO UMRO KAIN, NE VERUJEM!!!", i onda kad sam ispizdeo, posle par dana mi dodje i kao "E, NEMOJ DA SE BEDACIS, IPAK NIJE MRTAV, SAD SAM IZVALIO!" Covek mi upropasti svaki shok momenat u igri...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam smogla snage, sela i presla... I ipak nije toliko strasno kao sto sam ocekivala, ne moze se to ispricati zaista, ovo je nesto skroz drugacije od onog sto sam procitala. Najzad ima smisla. Moze se cak reci da je hepi ending, na neki nacin. Nije poraz. Ali sam potpuno slomljena. Skrsena. A i fizicki sam skrsena, 'ladno imam upalu misica + me boli grlo! :redface:

 

A par puta sam bila toliko iznenadjena obrtom da... znate ono kad se zagledate u TV pa vam se oci osuse, padne vilica i pljuvacka pocne da curi iz ugla usta? Tako nekako. :)

 

I nisam ni morala da se brinem oko tomova, sve se otvorilo kad sam presla. :lol: A videla sam i slike ljudi koji su dali glasove likovima. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enivej,ovako.Defiance je ubedljivo najlosija igra u serijalu,sto zbog kamere koja je i zla i NAOPAKA,i to bukvalno,sto zbog cinjenice da sam proluftirao kroz nju za manje od pola dana igranja(poredjenja radi soul reaver 1 sam igrao danima).Prosto je SUVISE LAKA!Ali zato,BO1,SR1 i 2 majka Mileva(BO2 mi je onako,nit smrdi nit mirishi).I da-RAZIEL JE SHOOOOONJA! :twisted: VORADOR RUUUUULA!!!!!

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali je defiance ubedljivo najbolja i najkompleksnija sto se tice price.

juce sam dovrsio jedanaesti chapter i onda mi je prsao windows sa sve saveovima na formatiranoj particiji pa bataljujem prelazenje igre dok se ekstremno ne uzelim iste ili dok ne nadjem necije save-ove za taj deo.

 

sad po stoti oporavljam mozak uz disciples 2 ekspanzije, topla preporuka svima. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...