Jump to content

Legacy Of Kain


Geozee

Recommended Posts

  • 2 months later...

Bas to - zakuje te za ekran :da:

 

 

Heeee, secam se da sam jednom prilikom pocela da igram Blood Omen 2, i da sam priklala prvo dvoje prolaznika, a onda sam dosla do zene kod one male ogradice. I ona, po obicaju, rece "please, don't hurt me"... I zaista nisam mogla :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam Blood Omen 2, Sould Reaver 2 i Defiance, prosto najbolji serijal igara ikada.

Defiance je podugacak, ima 15 chaptera, ja sam dogurao do 10. i stao. Ima puno akcije i zagonetki, a kasnije postaje dosta teska. Ko dobija bitku, Raziel ili Kain?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsio Oba Reaver-a, oba Omen-a. I umalo i defiance ( imam ubagovanu verziju, onoj sipi se regenrise health nenormalnom brzinom ). Opusteno fenomenalna igra, samo onaj Blood Omen 2 nema veze sa ostalim ... tj ne bi imao da nisu malo objasnili u Defiance-u. A kamera u defiance u je govno ...

 

Devil May Cry ... ako mislis na 3 to je super mario sa ghoul-ovima i undead-ima i slicnim "mracnim" stvorenjima ... mario i nista vise ... 2 nisam igrao ... ali 1 je dobar. Mada je strip mnogo bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E cisto da vas sve ubijem u pojam ...

Znate onaj trip sa razielom koji je bio serafim, pa ubijen pa postao vampir, pa onda ono plavo? E pa toje iskopirano iz romana creatures of light and darkness, pisac Roger Zelazny.

 

Jebiga :) :). A i bila je previse savrsena prica. Ko zna sta je sve jos plagijat u svemu tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...