Jump to content

Legacy Of Kain


Geozee

Recommended Posts

Pa i ja sam...Soul Reaver 2 me je mustrao nevidjeno...

U Soul Reaver 1 sam DANE provodio trazeci fire glyph u Drowned abbey....A dve nedelje muceci se sa onim poslednjim pazlom sa blokovima i simbolima...graor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сећам се да сам још током 1998. године (можда и раније) први пут одиграо игрицу у којој сам био у улози арогантног Кејна. Било ми је фасцинантно како због тога што се у том неком периоду и појавио SonyPlaystation тако и због графике али убедљиво највише због тога што ми је игрица била скери...

Иначе, нисам тада адекватно познавао енглески језик те самим тим нисам ни знао како да постигнем одређени циљ у игри већ сам се мотао унаоколо...Престао сам када ми је досадило и када добих моћ да се претварам у вукодлака.

 

Елем, након куповине Sega Dreamcast система, нашао сам игрицу под називом Legacy of Kain : Soul Reaver. Било ми је фасцинантно да поново видим Кејна, сада већ маторог и избораног како и даље држи власт у ѕемљи познатијој под именом Nosgoth.

 

Игрица дефинитивно заузима но.1 код мене, како због изванредне приче тако и због Разиелове способности да МРЗИ. Никада нисам неку игрицу доживео на тај начин као што је то случај с ЛОК:СР1, касније и ЛОК:СР2... Блоод Омен 2 ми се није нарочито свидео, али је било интересантно играти.

 

Овај серијал просто обожавам и мислим да је једна од најбољих, ако не и најбоља авантуристичка игрица генерације пре доласка Hl 2 FPS-a која је, иначе, померила играчке границе на виши ниво.

 

За сам крај, ово је убедљиво најбољи ЛОК сајт који сам нашао. Линк :]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno receno! :pivopije: I ja sam se sa SVIM svojim znanjen engleskog gubio u filozofskim izjavama tokom igre, da mi je terebalo 2-3 puta da poigram celu igru da povatam pricu, jer sam upao u nju ne znajuci mnogo i ono, mislio sam jos jedna platforma sa interesantnom i jakom grafikom (mislim najvise na SR2).. :rockdevil: No, definitivno ambijent i propratni elementi tokom igre (pozadina, zvukovi) me najvise privlace... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gothic атмосфера. Звукови од којих се јежиш. Тренутак када се Dumah пробуди и почне да те јури по замку.

Прича јесте најзанимљивија, осећа се као да се чита одлична књига о временско-просторним заплетима. Такође, постоји мистерија - Разиел не зна све као што то зна Кејн. Ту је и Time Streamer, guardian of the pillar of Time.

 

Имам први део, Blood Omen за PS1, играм га преко емулатора када ми је досадно. Упркос чињеници да је игра већ класика, музика, гласови и звуци су одрађени врхунски. :]

 

Но, за оне који воле добар ЈуТјуб клип од десетак минута

 

Извол'те

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

smorih se danas i dovrsih defiance. prelak zadnji boss, prebrz kraj.

ocekivao sam mnogo vise od cinematica nakon ubistva elder god-a.

stoji da je ovo serijal igara sa najboljom pricom koju sam imao prilike da vidim i stoji da je defiance bio razresenje svega, ali ostajem pri svom pocetnom stavu da je zestoko neigriva, da je kamera grozna i tome dodajem dosadnost igranja u delovima kada i kain i raziel prolaze kroz sve one arene da bi nalazili komadice amblema/reavere.

moglo je to mnogo nelinearnije. tipa u stilu soul reavera 2. znate vec na sta mislim.

 

a ono sto me je istinski odusevilo jeste grafika (koja je ipak odavno nastala) sa mnogo prijatnih iznenadjenja i sjajno odradjenim modelima i okolinom, kao i sam lik raziel-a koji je u ovoj igri istinski kulminirao.

 

edit: bice sranje ako ikada izdaju ijedan dalji nastavak, mada bi neki fancy remake bio kul opcija.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...