Jump to content

Forbidden


AGGRESSOR55

Recommended Posts

Legendary drummer Gene Hoglan (DARK ANGEL, DEATH, STRAPPING YOUNG LAD, TESTAMENT) has issued the following update:

 

"nebitno, nebitno, nebitno...

 

As for 2008, it too will be pretty chaotic, and one of the things I'm most looking forward to is being a part of the 'reunion of the year,' in my opinion, which involves the return of the mighty FORBIDDEN. As I understand, Mr. Bostaph [Paul Bostaph; TESTAMENT, ex-SLAYER, FORBIDDEN, EXODUS] has prior commitments, so my FORBIDDEN brethren reached out to me and I was very honored to say yes. I'm sure more details will come from their camp soon, but I just wanted to make a quick mention of it right here. I'll keep everyone posted with some updates soon."

 

 

Frubi, brate, prodao si se ako ovo ne dovedesh nekako :):rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj :rockdevil:

Bas sam sad odgledao spot Step By Step...

 

To mi je omiljena pesma, cudno, nisam nijedan spot gledao od njih, a bend mi je jedan od naj naj... Secam se da sam gledao neki lajv snimak te pesme, bash prashe uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontao sam da ima, samo me mrzelo da tragam na tjubu, hvala.

 

Uzdravlje.

 

 

A ne, gledao sam ovo ipak... poCetila me ova crno bela fora na pocetku.

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razumem ja to. Klinci koji danas slušaju thrash uglavnom nemaju pojma šta je to Forbidden, ali znaju ko je Rob Flynn (po mom mišljenju marginalna ličnost thrash metala čije je najveće dostignuće 1 i po dobar album sa Machine Head), pa ih treba nekako privući. A Forbidden stvarno vredi poslušati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vio-lence nije loš bend, ali nije nikakvo dostignuće. Ovde kod nas niko ne bi nikad ni čuo za njih da se Machine Head nije proslavio, a verujem da su u Americi i pre toga zaboravljeni.

 

Sećam se ja toga, dok je Machine Head snimao drugi album, Polzovići se setili da puste spot Vio-lence na "Hard Metalu" i onda su neko vreme svi to slušali zbog Flynna. Čim je Machine Head izbacio singl "Ten Ton Hammer", svi su opet zaboravili na Vio-lence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flynn je značajan za Forbidden koliko i Dennis Wilcock za Iron Maiden.

Ово никако није тачно. За периoд пре првог албума је и те како битан, а многе песме са првог албума је и он правио.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma priznajem, ja sam preterao sa poređenjem. Ipak, i dalje mislim da je Forbidden mnogo, mnogo više nego "prvi bend Roba Flynna". Kao kad bi neko u podnaslovu Metallica teme napisao "prvi Mustaineov bend".

 

grozan je podnaslov, trebalo bi to obrisati ako je moguce. pogotovo sto ne volim MH, a forbidden me davno kupio na prvo slusanje. ovaj podnaslov mu dodje favorizovanje MH u odnosu na forbidden, zasta ni najmanje nema osnova.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

priznajem da jesam matori thrasher,ali se uopšte ne sećam flynna u forbiddenu, sećam ga se u vio-lence-u, jer slučajno imam oriđinal oppressing the masses (i spota), ali da nije kasnije tog machine heada, gde je on svoj publicitet maximizirao, sumnjam da bi ga više uočavao nego bilo koga drugog - neupadljivog, iz tog vremena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...