Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Ne znam stvarno. :) Politika i muzika ne bi trebali da idu zajedno, ali on je uvek voleo da gura nos. :)

 

Ili iskreno misli ovo sto je rekao, a u tom slucaju nesto s njim nije u redu, tj. kao sto rece progressiver nije moguce da neko inteligentan kao on moze da misli da moc amerike lezi na jednom coveku i da on odlucuje o svemu.

 

Ili se folira, i mislim da je tako. Mozda pare, mozda nesto drugo. Nemam pojma. :)

 

Ali mislim da nema smisla da se sad nesto razmislja o tome, bas me briga, on tako misli, ja se ne slazem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da on oce vise taj album snimiti. Ne mogu da iscekam. Iskreno,nadam se da ce biti bolji od Scarsick.

Mislim,volim mnogo taj album,ali bar sto se mene tice,evidentan mi je pad u odnosu na BE..da ne govorimo o RL i TPEpt1. Neko je dao link za neku novu stvar na You Tube. Ni ona mi se nije pretjerano svidjela,mada je zvuk bio ocajan.

Jedva cekam da istrazujem koncept albuma i sve to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegove izjave u poslednje vreme uopšte ne liče na njega. Ili pokušava da bude ironičan. :)

 

Listen to me now, you.

 

Do my words mean more to hear, when I am standing here on a stage like all your silly idols do?

 

:lol:

 

Daniel-e postao si taj sili idol, obesi se.

 

How true. :lol:

 

2 su nekoliko :D

 

Der kaži koja 2? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj neki rad. ja sam se lozio na POS dok je Remedy Lane bio "novi album", i Perfect Element je izuvao, realno. kad sam cuo Be... bio sam u fazonu "u jbt na kakav bend sam se ja lozio."

 

uvek su me nervirala Danielova forsiranja falseta na vokalu i preterivanja ali je na Perfect Elementu i Remedy-u bar bilo rifcina... ja to slabo cuo na poslednja dva. steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Poslednja jbt. Be i Scarsick. Priznajem da ima dobrih momenata, ali se slazem s Lazom da je PoS ojebavao do Remedy Lane-a [zakljucno sa njim]. No, to ne znaci da necu i ove druge da pustim, mada se ne secam kad sam ih pustio poslednji put :)

 

"BE" je nenadjebivo jedan od najboljih albuma koji su snimili, i sumnjam da će ikad uspeti da naprave nešto što će potući pomenuti album. TPE i Remedy Lane su maestralni albumi, ali se jasno vidi koji album je moj favorit. A ovo sam rekao kao neko ko voli PoS i rado sluša isti. A to što, gosn. Gildenlöw rasipa izjave tu i tamo, not my business. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rad. BE mi je bio zanimljiv prvi put kada sam ga pustio, 2-3 pesme, posle dosadno katastrofa.

 

Scarsick ima momenata (Cribcaged, Spitfall i Disco Queen), ali mi je i dalje najbolji Perfect Element I. Najviše dobrih pesama i rifova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu se slažem. Videćemo za ovaj "1, 2, 3" album... Po onome kako ga je opisao, Faith No More/Foo Fighters/Jeff Buckley/Led Zeppelin/Doors... Posle "Scarsicka", i uzevši u obzir pomenutu kombinaciju, mogu da očekujem nešto dobro. No, ne lezi vraže... Čuće se... :D

 

Btw... Drago mi je što vas vidim ovde u tolikom broju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...