Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Interesantan koncept sajta, ali ne baš i najsjajnija izvedba. Ovo je sve asketski (i u iframovima ... grrr) ... žao mi je što su opet menjali basistu ... Interesantno je da je, kako se može videti, najčešće u POS menjan basista (obično to mesto pripada bubnjarima). Zna li se ko je zamena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantan koncept sajta, ali ne baš i najsjajnija izvedba. Ovo je sve asketski (i u iframovima ... grrr) ... žao mi je što su opet menjali basistu ... Interesantno je da je, kako se može videti, najčešće u POS menjan basista (obično to mesto pripada bubnjarima). Zna li se ko je zamena?

 

Ramovi su mi fetiš. :) Koncept sajta mi se dopada, želeo je (guess so) - (opet) da pokaže "mističnu" stranu svoje ličnosti. Ideja o kreiranju PoS svetova je takođe interesantna, i podržavam je. Ali ne mogu da razumem jednu stvar. Zašto se pobogu prema svim ostalim članovima, koji su prošli kroz bend, ponaša kao da su mrtvi? Na onom linku "the graveyard", kaže:

 

Our past pain, scar tissue - the ones not longer with us. Here they rest…

 

I ona slika sa nekog groblja... Shvatam ja simboliku i želju da se "napravi atmosfera" i štaveć, ali to nije pravedan način iskazivanja poštovanja prema nekom ko je do "juče" bio tu.

 

Što se tiče novog basiste, ništa konkretno nije rečeno ko će biti ta persona, osim toga da im je na poslednjem koncertu u ovoj godini kao ispomoć prišao Per Schelander.

 

zappa-goblins.jpg

 

Prosudite sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono groblje...kako je morbidno...inace volim da slusam PoS ali se ne bih mogso nazvati fanom, tipa da pratim sta se sve dogadja sa bendom ja sam vise u fazonu da sacekam novi album i onda ga slusam, a sta je izmedju ne zanima me, pa jel moze neko da mi objasni kakvo je ono groblje, i je li im to skoro preminuo neki basista. Za sina znam,ali ovo ostalo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono groblje...kako je morbidno...inace volim da slusam PoS ali se ne bih mogso nazvati fanom, tipa da pratim sta se sve dogadja sa bendom ja sam vise u fazonu da sacekam novi album i onda ga slusam, a sta je izmedju ne zanima me, pa jel moze neko da mi objasni kakvo je ono groblje, i je li im to skoro preminuo neki basista. Za sina znam,ali ovo ostalo...

 

Ono je iživljavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...