Jump to content

Gorguts


Џрк

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Osećam da prvo treba da odradim neke visinske pripreme da bi slušao Gorguts pesmu od 40 minuta.

 

U novom Terrorizeru ima tekst sa Lucom, priča o tome kako traži finansiranje od Kanade za Gorguts album sa simfonijskim orkestrom i svašta o epu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo jebeno. Kevin i Colin mnogo vise pustili muda na ovom izdanju nego na Coloured Sands.

 

Od 20 pa maltene do kraja dominiraju, malo malo pa cujes te Kevinove bolesne harme kako izbijaju i Colina kako ubacuje svoje umobolne carolije.

 

Luku bas upala kasika u med sa ovom postavom. Potpuno su osvezili bend na mnogo nivoa, da ne pricamo o Colinovoj produkciji.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je dva-tri minuta da mi se uši priviknu na malo zamuljanu/basovitu produkciju, ali kada su stvari krenule da se odvijaju, materijal i zvuk su legli zajedno.

 

Samo dve zamerke:

1. Oni tihi delovi na gitari - nazovimo ih cijukavim - kao da vrte iste tri note, a u pitanju su skroz iste kao na Colored Sands.

2. Sličan detalj - note u visokom registru koje presecaju rifove. Čini mi se da je prečesto upotrebljen isti hvat (opet kao na CS), kao da su se tu ušuškali onoliko koliko su se razmahali na svemu ostalom.

 

Kad sam kod razmahivanja, ova dvojica su definitivno pustli muda, što reče azal. Valjda su se sada navikli na Luka, a on im dao slobode i spičili su kako su hteli.

 

Mnogo mi se dopada kako stvari imaju prostora da se čuju u miksu, nema onoga da ogluvim kada pojačam, samo je sve lepo postepeno glasnije. Ne bih da ispadne da pominjem ovdašnji bend samo zato što su "naši", ali poslednji put sam to čuo na albumima Consecration-a na kojima su radili Harris i Plotkin. Ono, pojačavaš zvuk, a sve je još uvek mesnato, bez lupanja po ušima i klikanja bubnja po glavi.

 

tl;dr

Ubiše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala, hvala! :rockdevil: :rockdevil: :pivopije:

 

Jebote, pričao sam sa Patrick Robertom preko fejsa, kaže da je Luc prodao nekom liku 4 Negativine stvari preko itunes, i da je taj lik zatim sve to obrisao. Jedan od razloga što nikada nećemo čuti te stvari. :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...