Jump to content

Martyr


kuruz

Recommended Posts

Technical death iz Kanade,vrlo dobar.Ono shto mi je jako zanimljivo je to shto ne sviraju manijachki brzo,ne koriste chinele previshe,nema dubokog growl-a,a ipak uspevaju da budu odlichni.

Imaju 4 albuma,fali mi samo ovogodishnji,Feeding the Abscess.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam par pesama (uskoro nabavljam albume) i muzika je odlicna, ali mi je (pre) malo smetao vokal a sada mi je on u najmanju ruku ok, ako ne i dobar (malo su me smorili niski growlovi pa malo 'cistog' agresivnog pevanja nije na odmet). To volim kod Kanadjana. Imaju manje poznatih bendova ali svaki stvara svoju muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu mi na jaja ovakvi bendovi, majke mi. Pojavi se bend, svira metal, a pojma nemaju sa zivotom sto se tice metal istorijata i zabole ih da li je neko pre nosio to ime. Odlican primer je poljski black bend Blitzkrieg. Mislim, kako pored engleskog benda neko mima obraza da uzme to ime? Glupi klinci!

Ovima za Martyr jos mogu i da oprostim, zato sto oni Holandjani nikada nisu bili nesto neznamkoliko popularni, ali ipak...

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje dva holandska Martyr-a,jedan je oformljen 1997. a drugi 1983. Pretpostavljam da RNA govori o tom starijem.

Naravno da sam mislio na stariji, ove druge ni ne znam. Taj Martyr je izdao dva odlicna albuma, ali su prosili poprilicno nezapazeno, jer su bili na maloj izdavackoj kuci. Svejedno, neznanje je majka svih zala. Sto je najgore, Holandjani su se reoformili i sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

meni su daleko bolji od necrophagista. martyr su skoro nedostizni sto se tice kompleksnih riffova a pritom imaju i zajebane aranzmane koje su i tech i imaju mnogo smisla i pametno su slozene u isto vreme.

 

mnogim smeta vokal ali meni bas carksi, neki spoj death-a i voivod-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikako da stignem da preslusam, cuo sam za njih jos odavno ali sam se sve bojao da je u pitanju neki genericki death pa me mrzelo da skinem. ali sam po komentarima ljudi koji ih slusaju skontao da sam se prevario tako da cu ih preslusati u neko skorije vreme. jel zna neko kakvi su oni Lykathea Aflame i njih nikako da preslusam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...