Jump to content

Perunko


knight

Recommended Posts

Dakle evo par slika,ako se ovo moze i nazvati slikama.

IPB Image

Ovo levo je mag sa drvenim stapom,desno sam ja. Mag u ruci drzi papir koji gori koje je zapravo simbol tog znanja i tajne koju on predaje dalje.

IPB Image

Evo je jedna mala slatka devojcica koja se izgubila u sumi i place.

 

Poprilicno sam razocaran snimcima,sve je mnogo mracno i ne znam da li ce uspeti nesto da se improvizuje. 80% se uopste ne vidi,samo crna slika. Mozda bi malo pomoglo neko vestacko osvetljavanje,mada i u to sumnjam,posto sam prvu sliku probao nesto malo u Photoshopu i delovalo je poprilicno lose. Ako neko zna za neki skidljiv free program koji moze to da radi sa filmom nek javi. Ja imam pinacle studio,koji kao moze ali sa nekim update-om,koji cu da vidim da li je besplatan i gde se nalazi.Program me baca na Pinacle-ov index.

 

@drOb1!...mogu ti udeliti CD na okupu,ako budes dobra i bilo bi pozeljno da i doneses prazan disk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pisali smo peticiju. :da:

Pa nisam milioner da svakom dam CD za dz!!! Kosta to ipak...kutija,CD,papir,pa i rezac se trosi...jbg-a stekara sam.

 

Svaka domacinska i postena kuca u univerzumu mora imati Perunkov CD...Kada ga izda naravno.

Pa bilo bi lepo da dodje i to...jednog dana

 

A apeironu cu da posaljem u BL CD ovih dana,nadam se,ako je on onaj isti covek koji mi je dao adresu i koji koristi mail koji pocine sa [email protected] .I koji mi dade dobar savet da promenim ime jer postoji gomilu black bendova sa imenom Perun,pa evo ga sad Perunko

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPB Image

Ovo levo je mag sa drvenim stapom,desno sam ja. Mag u ruci drzi papir koji gori koje je zapravo simbol tog znanja i tajne koju on predaje dalje.

@drOb1!...mogu ti udeliti CD na okupu,ako budes dobra i bilo bi pozeljno da i doneses prazan disk.

:):):) pa zasto ga pali ondaK?

.

budi ti dobar da ne budes modar :da::mrgreen:

svejedno ko ce mi da..samo ono kao ima li nagovestaja kad ce biti oqp (na koji cu,valjda,vise otici :rolleyes: )..

@mc hammer:mere a :no: ccc nemam ti ja mere :razz:

@that girl:ili mosx i ti..nem pojma..aaaaaaaAAa nem pojma..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...