Jump to content

Pain


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Kad se sve sabere, ovo zaista ispade bas fin albumcic. Jeste, i dalje mi je "Psalms" bolji ali je i ovaj vise nego dobar. Spot za "Follow Me" ispade krajnje simpatican, ima nekoliko standardnih hitova, remix "Clouds Of Ecstasy" mi se mozda svidja i vise od originala... Lepo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlosiji album do sada(meni licno), nista novo ne pruza, aranzmani su dosadni, tekstovi...

 

Ne bih voleo da ih gledam uzivo a da promovisu ovaj novi album... pregadno...

 

 

 

 

 

U potpunosti se slazem sa konstatacijom. :pivopije:

 

 

Isuvise gadno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovo je tako gotivan bend da je nehumano...Peter Taegtgren, covjek koji stoji iza Hypocrisyija, meni jednog od drazih metal bendova danasnjice, legenda, bog allah...al ovo nema sanse da moze pod nbom iltiga moderne metal zanrove...ne'a sile...krivo mjesto...apsolutno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bas...Moderna glazba metala ne obuhvaca ovako nesto, jer im je korijen mnogo dublji u zanrovima starijim od npr. '94. pa nadalje...kad je krenuo sami pocetak moderne - nu metal jel... :-) A i sam zvuk je distinktivan od nu, rap, ragga, modern crossover, metalcore, deathcore, mathcore zvuka i eksperimentalnih modernih pravaca u metalu koji su taj neki "nju brid ov metal"...Pain je mnogo vise od toga. Ja taj bend gotivim do dna da me skontas, al ih nikad ovdje ne bih uvalio...Jednostavno, nemaju mnogo veze s ovim ako izuzmes clean vokal dionice...cak ni riffovima nisu tu..

Techno metal, kako bi Peter Taegtgren rekao... :-) sto je naravno opet, neprimjereno...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bas...Moderna glazba metala ne obuhvaca ovako nesto, jer im je korijen mnogo dublji u zanrovima starijim od npr. '94. pa nadalje...kad je krenuo sami pocetak moderne - nu metal jel... :-) A i sam zvuk je distinktivan od nu, rap, ragga, modern crossover, metalcore, deathcore, mathcore zvuka i eksperimentalnih modernih pravaca u metalu koji su taj neki "nju brid ov metal"...Pain je mnogo vise od toga. Ja taj bend gotivim do dna da me skontas, al ih nikad ovdje ne bih uvalio...Jednostavno, nemaju mnogo veze s ovim ako izuzmes clean vokal dionice...cak ni riffovima nisu tu..

Techno metal, kako bi Peter Taegtgren rekao... :-) sto je naravno opet, neprimjereno...

:udri:

You miss my point.

 

 

Moj post je bio reakcija na ovaj post:

Pa ne sviraju, al ovo nije samo forum nJu metala, nego kompletne moderne glazbe metala, ciji su i Fear factory dio.. :rolleyes:

 

Inace, slazem se da bendu nije mesto na ovom forumu, kao ni Rob Zombiju i Fear Factory-ju.

Edited by Emilly_blacksnake

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što uopšte udarati glavu oko toga da li je techno metal, industrial, blah metal... To u ovom slučaju uopšte nije bitno. Žanrovske odrednice sux. Muzika je u prvom planu, jel'te...

 

signed...

 

pain... mnnnooogo dobar bend... samo zao mi sto je bukvalno odustao od hypocrisy-ja zbog ovog benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...