Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

ma da nego ima ljudi kojima sam pustala Kalmah a vole Bodome i nisu hteli ni da cuju kao "ok je..." :)

al to je sad off topic...

jel imaju COF neki live dvd vredan imanja? :zuba:

 

 

Погледај концерт из Нотингема, вредан је имања.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Guitarist Paul Allender of British extreme metallers CRADLE OF FILTH has issued the following update:

 

"I'm about half way through writing the material [for the new CRADLE OF FILTH album] and it's turning out just the way I wanted it. I've mentioned to a few people that it's a lot faster and heavier than [2008's 'Godspeed On The Devil's Thunder']. Well, to be honest, the new material has been taken up quite a few gears."

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Children Of Bodom da se prebaci ovde? happy.gif

 

 

Не. Они треба да буду на пауер под-форуму. Кредл оф Филт и њима сличне групе немају никакве везе са БМ и не треба да се налазе на БМ под-форуму. Не заслужују да се нађу на истом месту са Дарктроном, Бурзумом, Мејхемом, Иморталом, Сатириконом јер су они њима тоталне супротности. Кредл продаје метал америчким ретардима као још један капиталистички производ и треба их ставити на не-металски део форума. Они су метал исто колико и Мадона. Ја бих њима најрадије отсекао главе и дао Атили и Некробучеру да на концерту набију те главе на мачеве, копља и кочеве. И Кредлу и ХИМИ и њима свима који се продају као нискоумни капиталистички производ без икакве идеологије и става.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих њима најрадије отсекао главе и дао Атили и Некробучеру да на концерту набију те главе на мачеве, копља и кочеве.

 

Koliko godinica ti meni imas? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ја сам БМ скоро и баталио да слушам. Да ме сад питаш, ниђе везе са новим стварима немам. Но, јуче сам пустио Сатирикон да се мало присетим. :bigblue: Стара школа нема мане.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не. Они треба да буду на пауер под-форуму. Кредл оф Филт и њима сличне групе немају никакве везе са БМ и не треба да се налазе на БМ под-форуму. Не заслужују да се нађу на истом месту са Дарктроном, Бурзумом, Мејхемом, Иморталом, Сатириконом јер су они њима тоталне супротности. Кредл продаје метал америчким ретардима као још један капиталистички производ и треба их ставити на не-металски део форума. Они су метал исто колико и Мадона. Ја бих њима најрадије отсекао главе и дао Атили и Некробучеру да на концерту набију те главе на мачеве, копља и кочеве. И Кредлу и ХИМИ и њима свима који се продају као нискоумни капиталистички производ без икакве идеологије и става.

 

Plus. Osim što Necrobutcher i Atilla baš i nisu neko merilo ideologije i stava u black metalu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...