Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Ja volim off-topic, nikada me nećete uhvatiti!

 

Naravno da je "balada" u zezanju, ali je zaista sramotna pesma za bend ("The Death Of Love"). Tvoje mišljenje je, naravno, tvoje mišljenje, ja se samo ne slažem sa istim. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je u duhu starijih stvari onoliko koliko je to moguće. Ako neko očekuje da oni ponovo krenu sa ondašnjom produkcijom ili da Dani piše one kilometarske tekstove na staroengleskom - well, that ain't gonna happen. Ali se svakako oseti u rifovima, zakucavanjima, vokalima... tog starog duha, samo u modernom pakovanju - ipak se u međuvremenu izmenila i faktički cela postava sem Dani-ja i Paul-a (a to, čini se, ljudi često previđaju iako je to extra bitan faktor) a i oni sami su se u međuvremenu svakako izmenili kao autori, nemoguće je da oni sad stvore nešto 100% u onom fazonu.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Novi album je u duhu starijih stvari onoliko koliko je to moguće. Ako neko očekuje da oni ponovo krenu sa ondašnjom produkcijom ili da Dani piše one kilometarske tekstove na staroengleskom - well, that ain't gonna happen. Ali se svakako oseti u rifovima, zakucavanjima, vokalima... tog starog duha, samo u modernom pakovanju - ipak se u međuvremenu izmenila i faktički cela postava sem Dani-ja i Paul-a (a to, čini se, ljudi često previđaju iako je to extra bitan faktor) a i oni sami su se u međuvremenu svakako izmenili kao autori, nemoguće je da oni sad stvore nešto 100% u onom fazonu.

 

Јел он завршио нешто у вези лингвистике кад зна староенглески или?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Slusam sad Cruelty and the beast, proslo je taman 10 godina kad sam ga prvi put cuo. I dalje ubija. Ubjedljivo najbolji COF album, prethodnici su isto bili odlicni. Ovo poslije me smara... Odavno sam batalio da slusam ovaj simfonicni black metal, al eto za neke klasike vazda ima vremena da se obrnu. :rockdevil:

 

Once upon atrocity when midwitches stifled cries

And carved abortive runes in reddened wombs

 

edit: dobar je i onaj o Gilles de Rais-u.

Edited by morbid god
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dani top 10 2010:

 

 

Ghost -Opus Eponymous

Deathspell Omega -Paracletus

Bad Religion - The Dissent Of Man

Burzum -Belus

Triptykon -Eparistera Daimones

Melechesh -The Epigenesis

Katatonia -Night Is The New Day

Nachtmystium -Addicts: Black Meddle Part II

Black Swan -Sound track (Clint Mansell)

Eastern Front -Blood On Snow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...