Jump to content

On


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

ON je moj one-man projekat koji postoji od 1995. godine. Zvuk se bazira na raznim elementima, i sve to zajedno čini do sada neotkriveni pravac ''Anarchy Noise'' :mrgreen: . Muzika, ako se tako može okarakterisati, a i nazvati, je veoma arhaična, kakofonična i disharmonična. Textovi se zasnivaju na raznim temama iz života, a i na nekim bizarnim i obscenim opusima.

 

Do sad sam snimio deset albuma, i 4 demo snimka. Dosta materijala je dostupno za download sa oficijelnog sajta. I sad, stvarno koga interesuje, može pogledati i skinuti šta hoće, ali sve u svemu, bizarno je i van svake meldoije. Vokali se smenjuju od čistog podrigivanja, do urlika, napeva, i ostalih vokalnih eksperimentisanja...

 

ON je imao par live nastupa sa session postavom, i učestvovao sam u jednom studnetskom filmu, koji se zvao ''ON-live @ Geiba 2004''. Film je dostupan u divx formatu, i čak šta više, proglašen je za najbolji trash studentski projekat, što meni veoma imponuje. :pivopije:

 

ON ima i svoje myspace na ON @ My Space

 

A na Oficijelnom sajtu postoji i link ka ON forumu, najvećem forumu kod nas, koji će se konstantno proširivati i granati.

 

Na kraju, ON je jedan ekstremno ekstravagantni umetnički komad-zajebancija,satira, i dosta ga je teško shvatiti. Verujem da će me dosta ljudi pljuvati, ali šta i ko sve danas snima...Oni, kojima se i ako se išta svidi, ili ih interesuje, mogu postovati ovde.

Otvoren sam za sve vidove saradnje, i slobodno davajte ideju, o čemu bih dalje mogao da pravim pesme...

I da postoje četiri video spota! Verovatno ću jedan od njih okačiti na official webstranicu.

 

 

ON - Official Homepage

 

ON - Official Forum

 

Pozdrav!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima! :mrgreen:

 

Kad budem sredio novi sajt sa mnogo više prostora nego što ovaj ima, uploadovaću sve albume...i spotove, jedino neću moći dvd, ali nije ni bitno...U suštini, ni ovo nije bitno...Ali volim da šerujem gluposti... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Upravo sam završio spot za pesmu ''Michael Dudikoff'', i to je moj peti spot po redu, i vrlo verovatno, biti će okačen na myspace of ON.

A novi album ''Da li je to Musper, Sad?'' biće gotov do kraja ovog meseca, i sredinom marta 10 kopija idu za Makedoniju. A od aprila kreću i prve svirke po stanovima, podrumima, dvorištima...što po srbiji, što po sloveniji, kroaciji i makedoniji...

 

Tiraž novog albuma, za sada, biće 35 kopija.

 

I da, ON se od sad nalazi i na rockdetector.com

 

Uskoro ćem i updetovati sajt i myspace stranicu, za one kojima je to bitno, oni znaju koji su. ;);););):rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci,super ste,samo tako nastavite,pa mozda budemo svirali u nekoj bliskoj buducnosti...

:ph34r:

Danko, ON je jedan od glavnih ljudi iz Metal Sound-a, njegovi trash projekti su obišli našu planetu i ceo Solarni Sistem :mrgreen:

Gospodar je mentor ON-a

p.s. kad ćeš da ti dam MS 2 sa TA intervjuom

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodar je mentor ON-a

 

Pa ne bih se složio sa ovom konstatacijom, premda se gospodar i ja znamo tek od prošle godine, a ON na leto ove godine puni 12 godina, od kako je nastao.

 

No, nevermajnd, možemo odraditi neki split, ja sam uvek za bizarnosti. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, drago mi je da čujem da vam se neke nove stvari poput '''Gospodji Pomiluj'' i ''Budaletina'', koje su sa novog albuma svidjaju.

Uskoro na sajtu, za dan-dva, biće okačene i pesme ''Moj Pas'', Žibe'', ''Druže Tito'', ''Michael Dudkof'' i ''Danizza'', sve sa novog albuma ''DA LI JE TO MUSPER, SAD?''

Do sredine marta, biće postavljene i ostale pesme sa novog albuma. :red::)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, drago mi je da čujem da vam se neke nove stvari poput '''Gospodji Pomiluj'' i ''Budaletina'', koje su sa novog albuma svidjaju.

Uskoro na sajtu, za dan-dva, biće okačene i pesme ''Moj Pas'', Žibe'', ''Druže Tito'', ''Michael Dudkof'' i ''Danizza'', sve sa novog albuma ''DA LI JE TO MUSPER, SAD?''

Do sredine marta, biće postavljene i ostale pesme sa novog albuma. :red::)

da, definitivno Gospodar Grave je imao pravo trebali bi neki split da odradimo :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, za sve miljenike mojega anarcho noizističnog erotičnog opusa:

na youtube.com je okačen video klip za pesmu ''boli me zub'', i to snimljen uživo, 27.02.2005 godine na NBG-u.

Koncertni snimak!!!

Može se videti ovdekan: ON - video klip - BOLI ME ZUB (Live)

 

 

Također na ON-ovom myspace.com-u, sutra u 19:00 bice dostupne pesme, koje mogu da se čuju, a to su:

- I Wanna You

- Tuki In D Boca

- Ujeo Me Besan Pas

i nova pesma, sa budućeg ''Da li je to musper, sad?'' albuma:

-Moj Pas

 

I, istoimeni, gorepomenuti video za pesmu ''Boli Me Zub'', takođe će se naći na ON-ovom myspace-u, i izgledaće veoma sexy.:)

 

To je to za sada...

A ako vam se nova pesma ili video svidža, ili bilo šta, ostavite koji koment.:)

 

Voli vas vaš sexy ON!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Syrant

:pivopije:

 

Prvog aprila ove godine, na oficijalnom sajtu ON-a, biće okačena obrada grčke disko-shit pesme ''Esena Mono'', na srpskom, u akustik duhu. Razlog: dobio sam mail par prijatelja iz Tuzle, koji su rekli da bi bilo dobro obraditi to sranje na moj način. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

ON ima novi EP koji se zove Dilea, završen je još prvog marta.

Elem na sajtu ON-a, http://ja-sam-on.tripod.com

dostupna je naslovna pesma za download. Za nekoliko dana, album ce biti uploadovan i na rapidshare-u ili megaupload-u.

I sto se tice albuma koga god koji album interesuje, moze ostavit post ovde, koji album postaviti za download, i link ce biti dostupan, takodje, na sajtu ce biti dostupni svi linkovi za download svih albuma, i to cu do kraja juna meseca i objaviti ovde na forumu.

 

Verovatno ce se i jedan deo DVD-a, ''Ja sam ON'' pojaviti kao download link, a do tad, na sajtu se moze videti par klipova sa tog DVD-a i sa poslednje probe iz 2006. godine.

Sve sto je dostupno, nalazi se u audio/video media odeljku.

 

Takodje, i ON-ova myspace stranica na adresi http://www.myspace.com/onanarchynoiserealm ce uskoro biti azurirana sa video snimcima i novim audio singlovima, koji nece biti dostupni ni na jednom od albuma.

Trenutna postava benda ON je:

 

ON-vocals, samples, bass

Acca-guitars, backing growls

Dexa Sex-percussions, keyboards

Mazzul Yolpazz-mixetta, beat box

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...