Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

брате, узми ти без обзира нови кулер. ако тако наставиш, неће ти само падати систем, него ће и графичка да ти прегори, а самим тим и портови на плочи.

 

а то где има... па, јебига, најбоље ти је да окренеш неке познатије фирме код нас које продају компове и опрему, па да се распиташ. ево ти погледај Гигатрон, можда и нађеш нешто

 

http://www.gigatronshop.com/vga_kuleri

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

брате, узми ти без обзира нови кулер. ако тако наставиш, неће ти само падати систем, него ће и графичка да ти прегори, а самим тим и портови на плочи.

 

а то где има... па, јебига, најбоље ти је да окренеш неке познатије фирме код нас које продају компове и опрему, па да се распиташ. ево ти погледај Гигатрон, можда и нађеш нешто

 

http://www.gigatronshop.com/vga_kuleri

A jebem li ga, kad nije do sad... :D To gasenje mi se desilo u svega par slucajeva, obicno kad se jednom ugasi, tu igru ni ne palim vise :D Tokom igranja obicno se popne do 90C. Probacu naci nesto dobro a relativno jeftino. Merkao sam jedno vreme onaj DuOrb AX, sad ne mogu naci informaciju o ceni :S

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi pomoc u vezi dvd uredjaja..pa da ne otvaram temu samo zbog toga nek ide ovde:

Ortak je kupio neki lg dvd sistem i hteo bi da gleda filmove preko toga. problem je sto sam mu odneo film juce i .txt format titlova ne cita, ne vidi ga uopste.

Nikad nisam imao dvd sistem, niti imam iskustva sa istima pa me interesuje da li postoji neki univerzalni fomart titla za koji se sigurno zna da radi na tim uredjajima?

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj stari cita .sub, .srt i .txt. Bitno je samo da imena (fajlova) filma i titla budu ista, drugacije plejeri ne prepoznaju titlove.

 

Ja imam neki raspad dvd player kuci i moze da cita titlove ako nisu nazvani isto kao i film, samo se prvo klikne na titl (da ga ucita), pa onda na film. :) Najveca mana tog dvd player-a je sto nema opciju za povecanje titla i ne moze da cita š, č, ć, ž slova.. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem im mater, sad sam krenuo na YouTube i kita, moram da povežem džamal nalog sa time. :violent:

 

Pa, dobro, ne znam šta je tu čudno, YouTube je Googleov servis tako da je logično da skroz pređu na vezivanje naloga za google nalog. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide mi na kurac što sve mora da bude povezano, valjda je to jasno. Sada mogu i Yahoo! poštu da povežem sa FB-om i twitterom i svime živime, svuda dugmići za šerovanje, ovo ono pizde materine. Izumi za ljude koji pokušavaju da svoj nepostojeći društveni život dele sa drugima.

 

Znam, sada će neko da kaže da nije u pitanju to, nego kako ljudi koriste te servise i sa time se slažem, ali je sve to odavno otišlo u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se desavalo mozda nekome kada gleda video sa vise kamera i kada se kamere malo brze menjaju da se pojavljuju kao dve horizontalne crne preko duzine celog ekrana,jedva su vidljive ali ako je svetlija pozadina moze se primetiti kada se gleda iz bliza iz daljine jako tesko..to sam video kada sam doneo monitor kuci i reko videcu kasnije kako bude radio.posle toga je to prestalo i zaboravio sam na to,a veceras mi se ponovo pojavilo..da ga nosim na reklamaciju ili ce to mozda otici samo od sebe kao sto je prosli put? ne mogu uslikati pa da vam pokazem jer kako god da pauziram video to prestane.nikada se to nije primecivalo na mozili,igricama ili bilo kakvom radu na racunaru samo kada gledam video snimke...veceras sam i menjao kodeke i bas sada gledam u gom plejeru se to mnogo manje primecuje skoro i da nema tog problema,dok u media classic plejeru toga ima bas kako je opisano.onda verovatno to nije toliko do monitora nego do plejera i kodeka?

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...