Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

rekoh ti ja..jest da gigatron ima veoma dobar izbor al su ponekad bas bezobrazni. al za svaki slucaj zovi i proveri..cesto puta je odgovor bio: "eee sta mi sve imamo na sajtu a nemamo ovde"! btw veoma dobar izbor grafulje ;)

edit: tek sad vidim da sam se zajebo :D

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 100 eura mozes uzeti GTS 450,super siba sve na njoj.Ja je nedavno uzeh i fercera fantasticno.Eto naprimer,Dead Space 2 radi na 1680x1050 (toliki mi monitor,pretpostavljam da bi radila i na 1920x1080),sve na maksimumu,i klizi igra,fenomenalno radi.U poslu isto sjajna,Premiere i After Effects mi preporodjeni,renderuju 5-6 puta brze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod Gigatrona i bezobrazluka ....

 

http://itsvet.com/proizvod/msi-geforce-gtx-460-1gb-gddr5-n460gtx-hawk-talon-attack/comp_comp_vga/24/2320

 

:D

 

Izimacu komponentu po komponentu sa raznih mesta.

To nema veze sa zivotom - it svet, kao ni gigatron sajt. Jednostavno ni jedno ni drugo se ne update-uje redovno.

Primera radi drugarici sam skoro za rodjendan uzimao neke 2+1 zvucnike i na sajtu Gigatrona i na it svetu je pisalo da su nesto jace od 3.800, a platio sam ih nesto manje od 3.500 u Gigatronu, tako da, najbolje da ih zoves telefonom i pitas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itsvet pogotovo nema veze ni sa čime. Nedostaju firme, proizvodi, cene netačne... Koristim ga samo da proverim specifikacije i vidim mišljenja ljudi, a onda telefon u ruke i provera. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Itsvet pogotovo nema veze ni sa čime. Nedostaju firme, proizvodi, cene netačne... Koristim ga samo da proverim specifikacije i vidim mišljenja ljudi,

 

A i to za specifikacije je sumnjivo.Eto naprimer,pise da GT240 podrzava DX11,a zapravo kartica to ne podrzava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, beži, bre, ništa ne valja, video sam i takve propuste ranije...

 

Jel zna neko zasto na youtube-u imam horizontalnu zelenu liniju, jel se desilo to nekome ikad? :haha: Svaki snimak je podeljen na dva dela tom linijom.

Meni se pojavila ta linija par puta u poslednjih mesec dana, recimo, ali je više nema. Stvarno nemam pojma šta je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si nivo? Ja preporučujem uvek video tutoriale, i to Lynda.com.

Nije za mene, za burazera. Znam i ja da je bolje sa snimcima, ali on kaže da ima nešto pisano, samo ne zna šta. Preporučiću mu sajt u svakom slučaju, hvala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...