Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

Evo trejler za novi album

 

 

uhh imam osecaj da ce uskoro da procuri na net :)

can't wait

 

 

Uh, ja se bas nesto i ne radujem toliko izlasku ove Avantasie posto sam preslusao on EP-e. Sto rece neko gore, trebao je Tobi da uzme neko druge ime za projekat (mozda be Lost in Space bilo sasvim odgovarajuce)... bar sto se mene kao velikog fana prva dva dela tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da to kod vecine zavisi od toga koji je prvi cuo...ja sam prvo slusao pt.2 pa mi je taj ipak zauzima specijalno mesto u srcu,...ipak poredjenje ta dva raja je besmisleno...bas sam zato sad malo smoren sto se tice trojke...toliko sam ocekivao...ali nema veze...slusam sada novi AYREON,...nikada im nisam da sansu iako imam albume na kompu (samo sam slusao sa Dickinsonom - into the black hole ... ludilo stvar) i mogu reci da je bas osvezavajuce cuti i ovako nesto!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se secam kako sam dosao do mog prvog tj Avantasi pt.2 ... kupovao diskove u skc-u, pokoj mu dusu, i taman kad sam uzeo sve sto sam hteo slucajno vidim taj omot i ono METAL OPERA...sta sam drugo mogao nego da odmah kupim i da upravo taj disk prvi pustim iako sam dosao zbog gomile drugih stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusaj The Final Sacrifice, Neverland, Memory, Breaking Away... Pesme razbijaju

 

Tacno,ako trazi heavy u avantasiji... Ali ipak,nemoj da ocekujes neku klasicnu old school heavy krljacinu (al sam ga sklopio,svaka mi cast) :)

 

Ma jednostavno,ako znas kakav zvuk ima Edguy,otprilike znas i kako zvuci Avantasia...

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, ipak je melodija glavna stvar u Avantasiji, znaci ultra melodicni power...

Ma brate poslusaj pa ces videti :)

 

Ma jednostavno,ako znas kakav zvuk ima Edguy,otprilike znas i kako zvuci Avantasia...

 

otprilike, samo sa gomilom gostujucih vokala, i plus cinjenica da bukvalno nema lose pesme

 

 

p.s. Za devojku koja pita za treci deo:

Jos nije izasao, izasli su samo 2 EP-ja sa po 6 pesama (Lost in space pt I & II)

Zvanicno izlazi 25.januara ali bice ranije kod pirata :)

I da... bice mnogo dobar...

Edited by DBraveZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, ipak je melodija glavna stvar u Avantasiji, znaci ultra melodicni power...

Ma brate poslusaj pa ces videti :)

 

Ali ipak treba da nagovestimo coveku da nije to onaj tip Powera ''Sto brze to bolje'' ,vec sporiji tempo.

 

Naravno,izuzetak su pesme koje je DBravez gore naveo.

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...