Jump to content

Recommended Posts

88

 

 

Mizar su legende, i prakticno su iznedrili Arhangel, Kismet...a mozda bez njih ne bi bilo ni Anastasie.Nisam propustao nijednu mogucnost da odem na njihov koncert, a najbolji je bio onaj '90. u Bitefu, kad se pevac pojavio u potpuno beloj odori, i kad su za vreme koncerta pustili PRAVE slepe miseve iz neke kutije.

 

 

 

88

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

folka :]

 

No kakav je taj tribute, jel vredi uzimati?

 

Па оно,има свега од панк и метал обради до неке гадне технозе.Није лоше за чути,али има малко сувише тих "техно" варијанти за мој укус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nabavih novi Mizar konachno ...i da vam pravo kazem, uopshte ne lichi na ono shto su ranije radili , mislim, ima tu i gothic rocka i makedonskog etna i malo pravoslavne muzike ali fazon im je bash drugachiji.....ima mnogo vishe elektronike , pri tom ne mislim na neki tehno trip vec na dosta chudnih zvukova radjenih na kompu i klavijaturama koji su se jako dobro uklopili u celu atmosferu albuma...na prvo slushanje ovaj album me je podsetio na Dreaming od Kismeta ,pesme su radjene na slichan nachin ali tu svaka veze prestaje....na albumu se nalaze nove verzije pesama Gradot e nem i 1762 (koja zvuchi pomalo bolesno ha ha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li ovde negde moze da se nabavi , ja sam ga kupila u Makedoniji....mogu da ti sredim da ga nabavish ako si spreman da dash kintu za original ,moji ce da idu u Mk u febtuaru pa mogu da im kazem da ga nabave ha ha...ma verovatno ga ime i ovde , pogledaj u Mamutu i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa evo ja se stavljam na raspolaganju icon_mrgreen.gif .mogu da narezem,pa da ti posaljem postom ili da ti to licno donesem u bgd negde u februaru

bilo bi super da mi posaljes..stvarno bi to ucinila?

oces onda da ti na PP ostavim moju adresu?

ili mi reci odakle si pa mozda mozemo nesto da isfrikombinujemo!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ictus_Cordis
Mozak skopskog MIZARA bio je nekadasnji clan Risto Vrtev, kasnije frontmen ARHANGELA. Oni su bez gothic dimenzije i harizme Mizara, ali su imali kvalitetnih pesama. Jos jedan skopski bend je imao dobar zalet ali ne znam da li jos postoje - PADOT NA VIZANTIJA.

imam neke pesme od ta groupa Vizntija i nisam znao da je ta groupa etho - epic goth style dobra groupa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album sto pre nabaviti! Nadam se da lici na prva dva!

 

Nego, ima li ko ovde Tribute to Mizar???

 

I usput, da li je neko slusao Slovensku Nekropolu, i obradu Dozdot?

 

Poz!

Uskoro cu ja nabaviti i dacu ti (ili bolje receno posteno naplatiti icon_mrgreen.gif), a Slovensku Nekropolu slusao i savrsena je!

 

Imas li ti ikakav drugi album od Kinovie osim dema?

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...