Jump to content

Recommended Posts

Концерт је био ...,а ко није био мож` да се ...

 

Иначе Горан ме је по`цетио на ону причу о Миљковићу из интерпретација за српски о томе како је он у сваку песму уграђивао део себе и кад се истрошио отиш`о је у шумицу...Стварно је деловао као да у сваку песму уноси свој максимум.

 

Има ли ко год неки видоје запис са концерта или зна неког ко зна неког ко зна неког које чуо за неког ко има исти(видоје запис)?

 

Увек ме забаве "обавштени" људи са својим спикама у реду за улаз.Упиш`о сам се од сме`а слушајући рибу која се летос сјајно провела на Егзиту слушајући Мизар,након чега су наступали Љубљана и Underworld.(За неупућене у питању је Архангел група коју је основ`о први певач Мизара Ристо Вртев.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ли ко год неки видоје запис са концерта или зна неког ко зна неког ко зна неког које чуо за неког ко има исти(видоје запис)?

Ja znam nekog ko zna nekog ko je snimio 45 minuta (navodno).. Sad, iskreno se nadam da cu i ja to dobiti, a rado cu proslediti dalje..

 

A sto se "prica iz reda" tice, bolje da ne pocinjem icon_smile.gif .

 

Meni je, inace, bilo bolje u Pancevu nego u Akademiji.. Taj prostor ne da nije za svirke nego.. Male gothic cure koje se provlace ispred tebe ni ne pitajuci (a predhodno sharmiraju tvoje drugare dugackim trepavicama, ali ko tebe jebe, ti si devojka icon_smile.gif , tebe mozemo i da gurnemo..), cigarete opasne po ochi, kosu, odeca je vec srecna okolnost, vec dva metra od bine ne vidis nista iako si, za vec pomenuti pol, pristojne visine itd..

Goran je, ali to svi vec znamo, neverovatno magicno stvorenje i ne bi mi bilo dosadno da buljim u njega nedeljama.. 5/6 benda.. Fantastican.

 

A posto nema smisla da sedamnaesti put pominjem kako NE PODNOSIM ponavljanje pesama na koncertu, precutacu icon_wink.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je, inace, bilo bolje u Pancevu nego u Akademiji.. Taj prostor ne da nije za svirke nego.. Male gothic cure koje se provlace ispred tebe ni ne pitajuci (a predhodno sharmiraju tvoje drugare dugackim trepavicama, ali ko tebe jebe, ti si devojka  , tebe mozemo i da gurnemo..), cigarete opasne po ochi, kosu, odeca je vec srecna okolnost, vec dva metra od bine ne vidis nista iako si, za vec pomenuti pol, pristojne visine itd..

Goran je, ali to svi vec znamo, neverovatno magicno stvorenje i ne bi mi bilo dosadno da buljim u njega nedeljama.. 5/6 benda.. Fantastican.

 

A posto nema smisla da sedamnaesti put pominjem kako NE PODNOSIM ponavljanje pesama na koncertu, precutacu  .

 

Слажем се!

 

doduse mogli su da odsviraju i "1762" ali dobro.

 

Да! Нису свирали ни у Панчеву - знам да сам викала из публике: Иљада и седум стоти ше'есе' и второ лето!, али ништа од тога... icon_smile.gif Мени омиљена песма...

 

 

 

И још једном само да похвалим Исток! Постајем њихов највећи обожавалац! Само тако наставите, пријатељи!

 

Поздрављам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam nekog ko zna nekog ko je snimio 45 minuta (navodno).. Sad, iskreno se nadam da cu i ja to dobiti, a rado cu proslediti dalje..

 

Секунде кад ти то допадне шапа ...

 

Meni je, inace, bilo bolje u Pancevu nego u Akademiji..

 

Нажалост,сви то кажу.(Враг им вражији кад ја све последњи сазнам,гррррр.)

 

user posted image

 

Edited by CrniBombarder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да! Нису свирали ни у Панчеву - знам да сам викала из публике: Иљада и седум стоти ше'есе' и второ лето!, али ништа од тога... icon_smile.gif

icon_confused.gif

 

Da li sam ja onda sanjala ili je se secam?

 

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert u kg-u je bio zabrinjavajuc iz prostog razloga sto je publika stoka i ne treba im vise dovuci nista sto se razlikuje od propagande. jebi ga, jesam iz tog grada, proveo tamo 18 godina, ali ono je bila bruka i sramota. da nije bilo onih likova iz istok-a da dizu atmosferu, mogao bih komotno da kazem da je zivlje bilo na 40 dana koje sam obelezavao dedi tog dana. i jos su frajeri sedeli u onim stolicama ocekujuci bis. majko moja... icon_redface.gif

 

inace, konc je bio kul, zvuk rugav, ali sta ces... i predgrupa je fina. pevac mi je isti sinstrel biggrin.gif pravi macan mhihi.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
zna li neko nesto organizaciji makedonska strelba u koju je mizar bio ukljucen?

sta je to i cime su se bavili?

nesto kao neue slovenische kunst mozda?

ja sam jednom cuo da su mizar i laibach bili u kontaktu i da su cak jednom zajednicki nastupali, jel to istina?

Moguce, ali sumnjam. Slovenci su bili velike pizde i sve sto su radili su radili tako da sve ostalo minimizuju, a da sebe predstave kao mnogo bitne. Cela ta prica oko Aporee, kao ideoloske pretece i prauzora Mizara, je prilicno nezapazeno prolazila u Sloveniji. Zapravo, taj makedonski talas, koji je bio veoma pravoslavan i Aporea je mislim jedini koncert imala u crkvi u Kninu sto se uklopilo u predvecerje srpske bune tamo, je mnogo bolje bio prihvacen i propracen u Hrvatskoj i to narocito u Poletu. U samoj Makedoniji Mizar nije bio preterano forsiran, cak naprotiv mislim da su bili precutno ignorisani, tako da se afirmisao uglavnom preko Subotickog festivala i u hrvatskim andergraund krugovima uglavnom okupljenim oko Dejana Krsica. Ne secam se nesto preterano bliskosti sa Slovencima, niti neke bitnije saradnje. Makedonski talas j ebio iskre, NSK je bila medijska manipulacija iza koje nije stajalo nesto preterano originalno. Laibach su U startu skinuli Test Department, bar su tako zvucili an nemackoj turneji, a graficki dizajn su preuzeli od Milinovica i Auropsije koji su em svirali pr enjih, em imali taj koncept razradjen mnogo ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aporea?

sta mu to dodje, neki bend?

 

autopsia je super, ali zar nije laibach stariji?

Aporea je bio muzicko pravoslavni projekt, mada danas o tome ne pise na Anastasijinom sajtu recimo, sve sa potenciranje njihovih pravoslavnih duhovnika i sl.

Kolik ose ja secam, Autopsia je imala neke snimke jos 1981. ili 82. Laibach su nastali nesto kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...