Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Sto bi bilo providno, nigde on ne krije da je fasciniran Hawkingom i univerzumom i ostalo :) Generalno, meni je njegov zadnji album masterpiece, nije metal kao ostali, ali je i te kako dobar i lepo uklopljen album. Ima raznovrsnih pesama, i sve su uklopljene u celinu. I prica je super. E sad, Ayreon, imam osecaj da ce da jebe kevu, po onim njegovim trailerima sto je izbacivao sa snimanja ovog novog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Meni se svidja par stvari samo, a jedna malo vise i to je to. Nije mi uopste filing kao na ranijim Ayreon albumima gde su mi sve stvari pravi svrs. I zadnji Ayreon iako ga ovde nahvaliste nije zadovoljio moje kriterijume. Nadam se da ce ovaj sledeci da me najzad dovede do ekstaze. :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi bilo providno, nigde on ne krije da je fasciniran Hawkingom

I Hawkingom, a i Hawkwindom ;) ;)

 

Inace, jos jednom da kazem da mi je proslogodisnji Arjen remek-djelo od albuma i vjerovatno jedan od kandidata za album tekuce decenije.

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Poslusah album In Darkness They Whisper, od Space MIrrors, projekat izvesne Ruskinje Alise Coral.

Ono ne bih pozeleo ni najgorem neprijatelju.

 

Posebno je odvratan glas majmuna pod pseudonimom Martyr Lucifer, koji se dodatno posrao po svemu, posebno je naslovna pesma jedna muka da se slusa zbog njega.

Kliknem ja njegovo ime na arhivama, kad ono covek ima svoj projekat, i pise:

"Featuring members of Hortus Animae, Opposite Sides, At the Gates, Paradise Lost, Cradle of Filth and Nokturnal Mortum"

Ja pomislih sta je ovo, daj da vidimo ko su ti clanovi, kad ono bubnjeve svira bubnjar Adrian Erlandsson i to je kompletna veza sa At the Gates, Cradle of Filth i Paradise Lost. 3u1!

Ostalo anonimusi, razume se.

 

Pisem to ovde jer nemate opstu temu na ovom podforumu, a Arjen je svirao i pevao na prvom albumu nesrecnog Space Mirrors-a, je l' slusao to neko, valja li to ili isto nesreca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ne znam sto ste misljenja da je sjebao prosli put... Ipak je on uradio svoj licni projekat, a ne Ayreon, tako da nije sjebao nista :) Imao inspiraciju i napravio album, i meni se svidja. A ovaj novi Ayreon ce da kida, po ovim klipicima koje kaci, ovo ne moze da omane nikako :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Како коме. Мени далеко од доброг албума, а ремек дело не бих да спомињем уопште, а велики сам фан овога бенда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...