Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Klasika,PBFMW rutinski odradjivao na poene,medjutim CMG umro,pa je ovaj zavrsio posao.

Nije imao sta da izgubi ovde,uzeo super kintu,dobio ekstra reklamu,a nije se ni obrukao.

Bas to

Сад би био фазон да се одради још један меч, по ММА правилима и да га лудак угази за пола минута.

Чекић и ти фазони. Увек је важно бити добар домаћин.

pa nikada flojd nece pristati na mma mec, nema teorije

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah koliko ti profi borbi imas?

 

Jel si imao makar jedan sparing mec u zivotu u bilo cemu?

 

http://www.youtube.com/watch?v=G1gzKgCygag&feature=share

 

 

rdx4nvind3rfom6qglre_normal.jpegEddie Alvarez

@Ealvarezfight

 

Tips your caps To @TheNotoriousMMA , took TBE 10 fucking rounds .. great show for the world of MMA @ufc #greatWork

 

evo ocena profesionalca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da imas znao bi o cemu govorim, odradi jedan sparing mec npr u kik boksu koji ja treniram btw pa onda vidi koja muda, al ja nasao sa aramtaturom da se raspravljam, idi stavi sliku na slike clanova a ne ovako sa bezlicnom osobom da se raspravljam

 

Imam 0 profi borbi,a ti?Opet koja muda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci imamo isti broj borbi.Znaci treniras i znas sve.Okacio si sliku na net i sta si ti sad?Neki zajeban tip?Jos uvek mi nisi odgovorio koja su to muda bila potrebna konkretno za ovou borbu?Daj da cuje tu ekspertsku analizu lika koji trenira i kaci slike na net.

 

sta sad tebi treba posebno nesto da se objasnjava jer si ti nezadovoljan nekim aspektom svog zivota pa trazis da umanjis vrednost drugih kako bi se osecao bolje u vezi sebe?

pun mi kurac takvih toksicnih nesigurnih debila

Znaci pun ti je kurac samog sebe.Nemoj da si toliko nesrecan.Ima mesta pod suncem i za likove poput tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci za borbu, za fizicki obracun sa borcem utreniranim nisu potrebna muda? Ma da verujem da je fight za tebe opustena stvar

 

Dobro nisam ja zajeban sto ne stavis sliku da vidimo tebe tako zajebanog lika da se divimo

 

jebote koliko si ti hardkor lik, a ne ustvari si fejk lik sa interneta, nema smisla raspravljati se sa takvom osobom

 

Znaci imamo isti broj borbi.Znaci treniras i znas sve.Okacio si sliku na net i sta si ti sad?Neki zajeban tip?Jos uvek mi nisi odgovorio koja su to muda bila potrebna konkretno za ovou borbu?Daj da cuje tu ekspertsku analizu lika koji trenira i kaci slike na net.

 

 

 

 

Edited by bo88gdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар је Ирац, немој да се зајебавамо. У својој категорији тата.

Плус цепа маркетинг до даске, нервира до момента да га убијеш или га волиш као брата. Све о чему многи спортисти могу само да маштају.

Пара направио камаре, боли га пиштољ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da je Connor bio vodoinstalater,ali ga nisu pokupili sa sljake u i gurnuli u ring.Ima on vec dovljno borbi iza sebe da bi se piskio u gace.A sigruan sam da je i on utreniran.A izbrao je MMA,jer nema muda?Isti taj Connor je pokazivao muda i kad je trebalo i kad nije.Za borbu sa Floydom pristao bi on i da da ta muda i jedan bubreg pride.A to bi uradio svaki MMA borac.Evo javlja se i Stipe,trazi borbu,ali da,treba imati muda.

Ja niti trenira,niti sam hardcore,niti kacim slike po netu,ali bitno je da ti treniras i kacis slike i razumes se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li vas dvojica malo sporiji?Gospodin synthol je napisao da je trebalo imati muda za borbu sa Floydom,a gospodin sto se slika za net i trenira se slozio.Za ovu borbu nisu bila potrebna muda.Ovo je bio no brainer za Connora.Kinta,reklama,publicitet su bili i vise nego dovoljni,male su sanse da ce se ovako nesto ponoviti.Za Connora je ovo bio no brainer,dok je za vas nobrainere ovo bilo pitanje muda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...