Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

jel ima smer KVLT? :)

 

Ne, ali ima recimo AVeTinje i smRT! :):):)

 

Miško kralj!

Drži se za šlic i gleda u plafon! :mhihi:

 

Videh ove godine na ispitu neke likove koji su molili nešto da ne polažu kod njega nego kod Ivane... To vam nije ni od kakve koristi, verujte mi! Isti vam djavo što se tiče polaganja, jedino što je Miško strožiji na predavanjima, mora bude red.

 

Govorim iz iskustva, ja sam 03 generacija RT-a, obnavljao godinu pa slušao i kod Miška i kod Ivane matu 2.

Mat 1 položio kod Miška, mat 2 kod Ivane...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne ljutim se nunsi, samo pitam. Btw, stavi taj Nunslot diks u zamrzivac, izgleda da ne idem na Vader :no:, ali jos nije sigurno. Kad sam kolega, koji si ti onda smer u pm?

 

At crus84: Fora je sto Ivana ima bolja predavanja, jeste brza, ali ti sve objasni do korena. Miskovic nije los na predavanjima sem sto zeva u fonpla.

 

Elem, Ivana na ispitima ti gleda sta si tacno uradio, a Miskovic ako recimo imas sedam stavki funkcije koje treba da uradis, i uradis sve, a samo malo sjebes onaj zavrsni grafik( ili ga ni ne sjebes, ali nije tacno nacrtan kao njegov) prizna ti ono, tipa 10% zadatka, a ti uradio tacno min. 80% :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest frankeli

III godina nautike u Kotoru. Taman danas imao kolokvium, pa sutra, pa u ponedeljak, a onda započinju i finalni ispiti. Ja se stvarno nadam da je ove godine riješim, red bi bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivana ima bolja predavanja, jeste brza, ali ti sve objasni do korena. Miskovic nije los na predavanjima sem sto zeva u fonpla.

 

Elem, Ivana na ispitima ti gleda sta si tacno uradio, a Miskovic ako recimo imas sedam stavki funkcije koje treba da uradis, i uradis sve, a samo malo sjebes onaj zavrsni grafik( ili ga ni ne sjebes, ali nije tacno nacrtan kao njegov) prizna ti ono, tipa 10% zadatka, a ti uradio tacno min. 80% :no:

 

Ja sam nekom magijom dao mat1 bez funkcije! Uradio matricu, lagranža i maklorena...

Nisam mogao da verujem, počeo sam da skačem po sobi od sreće kad sam video rezultate na netu! :):):)

 

Ove godine dadoh i dvojku, pa sad uživam u životu bez matematika (i OET-ova)!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

III godina nautike u Kotoru. Taman danas imao kolokvium, pa sutra, pa u ponedeljak, a onda započinju i finalni ispiti. Ja se stvarno nadam da je ove godine riješim, red bi bio.

 

jel znas nekog bojana jankovica rodom iz beograda...inace ziveo u kotoru...sad zivi u budvi...???

 

crn onizi momak... :da::)

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si keve ti uspeo da upises 2.bez tog ispita???

Jel to ona fora sa smanjenim uslovom za SAF?

 

However,to ti je zesci zajeb,ume extra da smara zbog toga.

U prevodu:bez min 3 puta izlaska na ispit sansa da prodjes...se ne moze nazvati sansom.

Lik je fanatik!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...