Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

komshija :mrgreen:

 

... juce predala konstrukcije, a sad cu da pokusam projektovanje da radim, moram na konsultacije da idem... mislim, ne moram ali trebala bih :mrgreen:

 

Biblijo, dobro znamo da neces otici na te konsultacije i da ces pasti istoriju umetosti... hahaha.. i ja cu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтео сам да кажем најбоље факултет... И знам какав је, јер, фала Богу и ја га студирам, еве другу годину, a ја још ниједном не излази у ти ванредни рокови да плаћам , и тако...

svaka cast, ja sam obnovio prvu, mozda se i znamo...

Edited by zero cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima vas kol'ko 'ocesh, znam bar troje odande da su na yumu :)

a i sa etfa nas ima kao shashe. nisam to ocekivala :)

delimo se (na yumu) uglavnom na 3 grupe - buduce reformatore bolesnih umova, inzenjere bez emocija i patologe :) alal nam vera.

 

dokle si stigla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je super :)

 

reci... patolog reformator bez emocija - inzinjer bolesnog uma.. :) that's me! :) :)

 

enivej... kolege bibili i remedi.... kod koga ste bili iz konstrukcija?? :ph34r: trebaju mi radovi (jedino sto sam naucila od kosice u ovom semestru jeste kako da pucim usta i ne cupam obrve kako bi imale oblik zanosnog udvojenog parabolicnog luka a-la-McDonald's .... :puke: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao ja sam bila kod......aaaa ne verujem ime sam zaboravila.... niski lik s naocarima koji nam je predavao prozore u prvom semestru ... aaaa jebote kako se zove..!!! .. marchetic!!! kod njega...ali nista ne mogu da ti pomognem, jer pojma nemam. ja cu strebati to s ivom, ona je isla kod joce na casove, i to krecemo tek kad prodje ispit iz umetnosti...

kad je uopste ispit iz umetnosti?!

nego... studio ... jebem mu sve!!!! crtam vec nocima i ima jos...

jebote ima josh...!!!!!!! :mad:

 

ako umrem, samo nek mi grob ne bude ''arhitektonican'' :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah... znas sta se meni desava..?!?!? od silnog crtanja u kedu, skecapu i povremeno u fotosopu, dodjem ja na jum i pokusavam da zumiram stranicu, da rotiram, da prodjem kroz zid... i taaakooooo.... ludilo... a jos imam trip da je stranica malo tiltovana (znas kad si u perspektivi... :mhihi: )

:mrtav:

 

nego. meni bi trebali crtezi samo da ih fotokopiram (ili slikam, jebem li ga..), posto nema vajde od mojih crteza.... :mad: mislim, kad je jedan od njih (mislim beton) ocenjen JEBENOM SREBRNOM HEMIJSKOM!!!! u kurac!!!! :mad:

a marcetic je mali sa naocarima sto je predavao prozore..?!?!? :huh: (stani, zar nije djukanoicka predavala prozore..??!?) onaj mali neandertalac??? :wub:

 

umetnost je 29. .. mislim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupa sam.

ne prozore.

ravan krov.

 

moji crtezi ti nicemu ne sluze jer sve sto su druge grupe proracunavale, nama je ili rekao koliko da stavimo ili da radimo otprilike :) tako da sam na ispitu najebala :no:

a znas i sama kako sam s tobom preko msna onu zid zavesu radila :) :) :)

 

...vracam se crtanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

QUOTE(bibili @ 22. 1. 2007, 16:58) *

 

jebote kako da skiciram na minijaturnom papiru koji kurac?!

 

 

узмеш необдареног колегу у шаке, прислониш га на папир и повлачиш оловком око силуете.

 

 

LoodeeKooD - u, kralju :lol: !!!

 

 

@ bibili: bez ljutnje, dobra je fora !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...