Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

mislim da smo svi kapirali da cemo dobiti vise... ali ono, bitno da smo prosli. sad prelazim na strahovanje za sisteme :)

 

 

hahah.. da.. sinoc sam srela trifunovica :) i rekao je da bi nestor trebalo sledece nedelje da izbaci rezultate... IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde smo propali arhitekti, tamo su oni s prosekom iznad 9,50. !

 

ladno sam u studiju sa Bibili... kuda ide ovaj svet.

 

Okle ti znas da su propali arhitekti? I sto hvali prosjeku 9,50.!?

 

mada kruze priche da se ovaj nas fakultet bolje snalazi,nego taj jer se uglavnom svi zale na njega...

 

 

Mada iskreno,sto se organizacije i svih ostalih stvari tice ne mogu da pohvalim ni ovaj nas fakultet...opet se sve radi nekako na brzinu bez zadrzavanja na nekim glavnim temama,opet mi smo buduci inzinjeri ArHiTektuRe a to mora da se shvati kao siri pojam.....jes da nas je na fax-u finih 48 ali opet nedostaje mnogo toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okle ti znas da su propali arhitekti? I sto hvali prosjeku 9,50.!?

 

mada kruze priche da se ovaj nas fakultet bolje snalazi,nego taj jer se uglavnom svi zale na njega...

Mada iskreno,sto se organizacije i svih ostalih stvari tice ne mogu da pohvalim ni ovaj nas fakultet...opet se sve radi nekako na brzinu bez zadrzavanja na nekim glavnim temama,opet mi smo buduci inzinjeri ArHiTektuRe a to mora da se shvati kao siri pojam.....jes da nas je na fax-u finih 48 ali opet nedostaje mnogo toga...

 

 

ladno vas je samo toliko?!?! milina...

 

btw, koja si godina?

 

@lestate: ;) it's a deal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

i da, bolonja je sranje. imam 15 ispita u prvoj, a do prosle godine je bilo 7. dva su prepolovili, 2 su prebacili iz trece godine (jedan od njih je akcentologija) , 2 su nova i ostale su strpali u jedan semestar. jbg, ko mi je kriv kad nisam upisala na vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...