Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Na fonu je golema konkurencija, 1200 njih se prijavilo ove godine, a primaju 300 na budzet i jos 300 na sf..Ja sam jedva na budzeta upao, sa solidnim uspehom iz skole i solidno odradjenim prijemnim, koji sam mogao i bolje al jebg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprotiv. obično oni koji ga ispuše (da izvineš) na ETFu odu na FON. FON je neuporedivo lakši dok su OET i još neke predmeti na ETFu zaista teški i ljudi obnavljaju godine zbog njih. a FON se laganica završi u roku. znam ljude koji su FON upisali jer nisu mogli da izdrže na ETFu... jer, ipak je ETF, da se glupo izrazim, baja fakultet i mnogo ga je teže završiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, fon je sada zaista teze upisati. posto je moja generacija sada upisivala fakultet, neki iz mog odeljenja su konkurisali i na fonu i na etfu i kazu da je mata bila mnogo mnogo teza nego na fonu. ali takodje ove godine je bila vellika zainteresovanost za etf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mnogima je Matematicki najtezi mada ne znam zasto al ajde.

Sto bi rekla moja profanka iz mate u srednjoj - svaka formula u fizici (a time i u elektrotehnici) se radi pomocu izvoda i intergrala.Ja pre neki dan pogledao neku knjigu iz OET-a sa ETF-a (valjda je bio OET ne secam se dobro) znaci skoro svaka formula je integral i to prosecne tezine da ne kazem lakseg tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, fon je sada zaista teze upisati. posto je moja generacija sada upisivala fakultet, neki iz mog odeljenja su konkurisali i na fonu i na etfu i kazu da je mata bila mnogo mnogo teza nego na fonu. ali takodje ove godine je bila vellika zainteresovanost za etf

 

 

pazi, ove godine jeste prijemni bio tezi na FONu nego na ETFu, ali to nije nikakav pokazatelj. fax je lako upisati, al ono sto te posle ceka je vec zajebano... pogotovu na ETFu :ph34r:

 

ja ne studiram ETF i nemam razloga da ih hvalim, ali slucajno sam videla iz kakvih knjiga uce, a bila sam i na nekim predavanjima i stvarno respect onima koji to studiraju :muzicar:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi neko fon upisivao jebote...

 

Zato.

 

ne, fon je sada zaista teze upisati. posto je moja generacija sada upisivala fakultet, neki iz mog odeljenja su konkurisali i na fonu i na etfu i kazu da je mata bila mnogo mnogo teza nego na fonu. ali takodje ove godine je bila vellika zainteresovanost za etf

 

FON je ove godine od svih matematickih imao najtezi prijemni, pa i od ETFa, cenim da zbog velikog interesovanja zele malo da "skreshu" listu, doduse, ove godine kol'ko videh uradjen prijemni bolje no prosle godine... A ima dosta ljudi koji konkurisu na pmf/etf ili pmf/fon ili fon/etf ili koje jos kombinacije...

 

E sad koji je kome bolji faks..to samo moze da se provali iz pricha studenata, a tu sigurno takodje ne moze da se nadje bas mnogo objektivnosti.

 

 

to ljubavi moja!!!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

da se okupimo sad u oktobru kad pocen faks da proslavimo :pivopije:

 

Naravski :rockdevil:

 

A mogli bismo i do kolege u avgustu, "da zalijemo Rokija" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oх јес, ох јес! Већ су ископали рупу за темељ споменика, пијане будале сваког дана ускачу и вичу "Брааате, ја сам РОКИ!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne studiram ETF i nemam razloga da ih hvalim, ali slucajno sam videla iz kakvih knjiga uce, a bila sam i na nekim predavanjima i stvarno respect onima koji to studiraju :muzicar:

 

:cool:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...