Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

:) :) :)

Што се тиче информатике, ту је била још гора ситуација. Годину и по дана смо учили Паскал, и нисмо ни завршили књигу. Стигли до матрица и ту остали. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvom casu na Visoj, kada smo ucili jezik "C", pita profesorka sta nije jasno, a vidis mene: "a kako se pokrece ovaj program?" :) Nisam ni znao da je u sklop Visual Studio paketa. Pa ti vidi. :D

:) :)

Ја сам први пут видео тај Вижуал стјудио тек у другом семестру на факултету... Везе нисам имао дотад, али лепо сма положио са 8, а положила тек трећина можда досад за годину дана...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Што се тиче информатике, ту је била још гора ситуација. Годину и по дана смо учили Паскал, и нисмо ни завршили књигу. Стигли до матрица и ту остали. :)

Cuti, mio smo radili Eureku u srednjoj, to ti je neko sklapanje RL, RLC kola. :)

a na faxu smo prvo radili Algor.

Da bi napravio matricu useres e kakav ti algoritam treba. :)

 

Ја сам први пут видео тај Вижуал стјудио тек у другом семестру на факултету... Везе нисам имао дотад, али лепо сма положио са 8, а положила тек трећина можда досад за годину дана...

U pa vis te dobri!

Kod nas je trecina odjavila predmet za godinu dana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећина оних који су ухватили услов... И ипак ми смо факултет, хехе...

Како то одјавили предмет? То код нас не може, па сви кукају, јер не могу да га положе... Не знају алгоритме...

Edited by Uruguayano Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas sve moze.

Za pare naravno. :)

 

Dodjes i kazes necu vise taj predmet, oni ti naplate 20% od cene predmeta (broj bodova*1400)

Cak i ako si budzet, ne bitno.

Npr Programiranje u Javi je 10 bodova, znaci odjavljivanje je 2800.

I onda izaberes neki drugi predmet.

Naravno treba da ima toliko bodova.

ako nemas takav, uzmes sa drugog smera (bilo kojeg, ali razlika je u ceni boda) gde se naplacuje fond casova i lab vezbe, znaci oko 15000 za SAF a oko 7500 za Budzetlije.

 

Dakle moze, ali vidi koliko ti se isplati. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ce ove godine Beogradski univerzitet dozvoliti Tehnichkim fakultetima iako su na Bolonji da studenti mogu preneti dva ispita u sledeci semestar :ph34r:

Cool/ posto su mi se mnogi ortaci usrali od chinjenice da ce morati da obnavljaju godinu.

A to za EMO kid fazon, ne vidjam ihnesto u poslednje vreme, mozda su stvarno odradili ove radnje iz Marijinog Prokopije potpisa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na cestitkama. Diplomu jos nisam dobio. I to se placa, mamu im, a dele ih samo dva puta godisnje.

Zavrsio sam Graficko inzenjerstvo i dizajn. Sad sam master of the universe :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakultet tehnickih nauka u Novom Sadu.

 

jao....bravo lave....sigurno si bio na menadzmentu ili zastiti cim si zavrsio :) :) :) :)

 

 

jbt...meni ostalo jos par iz prve...vise mi se na qrac popela Analiza 1 (ko zna o cemu je rec....zna i o kakvim mukama pricam) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao....bravo lave....sigurno si bio na menadzmentu ili zastiti cim si zavrsio :) :) :) :)

jbt...meni ostalo jos par iz prve...vise mi se na qrac popela Analiza 1 (ko zna o cemu je rec....zna i o kakvim mukama pricam) !

Prvo nauci da citas pa onda uci analizu :):):)

Kao sto vec rekoh pre par postova, graficko inzenjerstvo i dizajn.

Jesi na E1 ili E2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Grof Drobikus

 

aha....ok sorry mate !! :D

mrzilo me da ronjam pozadi.... :P

 

ma studiram E2.....sta ces...glupi racunarci....ne razlikuju nista sem 0 i 1 (a ni to) !! :)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analiza 1 je ubedljivo najtezi ispit iz oblasti matematike. Najvishe mogucnosti da se njime zarazish imash na PMF-u ili Prirodno matematickom faksu :da:

Bogami je ima i na FTN-u.

 

@ Grof Drobikus

 

aha....ok sorry mate !! :D

mrzilo me da ronjam pozadi.... :P

 

ma studiram E2.....sta ces...glupi racunarci....ne razlikuju nista sem 0 i 1 (a ni to) !! :)

Ma, ok, sala mala.

Sestra mi je apsolvent na E2, tako da znam za analizu i naseg voljenog prodekana Iliju Kovacevica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grofe svaka ti se dala :pivopije:

 

Ja danas dao uslov za treću godinu...

Ma sprdnja, dobio 6 iz marketinga...I to tako strašno da je to - STRAŠNO!!!

 

A juče ceo dan na forumu i ispod klime :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...