Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Jašta... :)

 

 

Visoka škola elektrotehnika i računarstva, formerly known as Viša elektrotehnička, smer računarska tehnika aka socijalni računarski.

(pošto ima nove računarske tehnologije aka buržujski računarski :) )

 

:rockdevil:

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta si ti bre obrao bostan streberu nijedan :)

osecam da si je vec nastrebao a nisi je ponovio peti put pa nisi siguran :razz:

cuti samo sam iz histologije i genetike siguran, ovo sranje me ubija u pojam :)

pogotovu kad dodje blagoticka i pita te tipa fazon projekcije bocnih grana aorte thoracice i onda je svi gledaju onako cudno, a ona kaze, kolege to je osnovno, to je za sest! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuti samo sam iz histologije i genetike siguran, ovo sranje me ubija u pojam :)

pogotovu kad dodje blagoticka i pita te tipa fazon projekcije bocnih grana aorte thoracice i onda je svi gledaju onako cudno, a ona kaze, kolege to je osnovno, to je za sest! :) :) :)

 

Ma sere da vas uplasi, doduse zajebana je ona na ispitu... ali nemoj da se tripujes onda ces uciti vise gluposti nego sto ces se fokusirati na osnovno.

Mislim mog druga je Puskas *ponavljam Puskas* oborio jer nije gde se podvezuje neka grana areteriae meningae mediae prilikom neurohiruskih operacija. Tako da ako hoce neko da te obori naci ce razlog. Ali nemoj da se bagujes glupostima, uci osnovno i kada osnovno naucis onda detalji. Moj savet crtaj i boji.

 

Btw jeste li radili karlicu? Jel su vam pricali o penisu captivus-u... mislim da je to omiljena prica svih tamo sexualno isfrustriranih profana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw jeste li radili karlicu? Jel su vam pricali o penisu captivus-u... mislim da je to omiljena prica svih tamo sexualno isfrustriranih profana. :)

e znaci hteo sam da se ubijem sto nisam otisao al yaista mi nije bilo dobro...a nije mi ni sada bas :)

ali sam cuo price sa predavanja :) :) :) evo nekih momenata sa predavanja:

- zene i muskarci ne treba da spavaju zajedno pre 21 godine jer moze doci do ostecenja glansa penisa i uterusa

- prosecna duzina penisa je 10 cm

- seksualni odnos, tj. penetriranje drage kolege, ne treba da traje duze od 5 minuta...10 ajde, jer dolazi do ostecenja penisa :)

- kada napunite 21. godinu onda se vencate, napustite fakultet, i odete na bracno putovanje i tada nadoknadite ovo propusteno. zatim se vratite i nastavite studije

- klitoris je zenski penis

-...

ali za to nisam cuo. ajd pricaces mi sutra ako dodjes na histologiju

e al koga god pitam niko ne zna ko je predavao :) kazu neki koji nam do sada uopste nije predavao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je bilo, ne znas ko je Martin? :) znas verovatno, kako ne bi znao :)

a sta ce ti taj avt smer pobogu?

Neam pojma ko je Martin. Sto se smera tice, namera mi je da radim ono sto volim, to me interesuje, i zaista mi se svidja audio produkcija. Videcemo dokle cu da doguram ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Martinovic bre....direktor...kod njega ides sa molbom za smanjenje skolarine i tako te fore....e jebiga jos si ti zelen za te stvari :)

Aha, direktor, tako reci. Vidim da mu tepas, ne znam kakvi su tu dogovori medju vama padali :ph34r::)

Sto se Vise kao Vise tice, realno dosta deru i ne moze bas da se nauci AKO samo ocekujes da te ONI nauce. Ali, ako si i sam zainteresovan za to sto ucis, to nije slucaj. Cini mi se da ovaj smer ne postoji nigde u zemlji sem na FDU i BK ili tako ensto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...