Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Kad je neko streber,streber je!!!To je ono kao jedan izvesni clan koji je zavrsio fax i napisao u profilu koji prosek je imao.Respect totalan imam za coveka i zato ga necu pominjati!!!:P

 

hahaha, jel' to beše jedan od one dvojice koje je ''Razbijač'' pobrkao ne tako davno ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja imam uglavnom predavanja od 16-17h. :D:)

da se nosis ti u tri lepe znas :)

jebote jutros sam ustao u pola sest da idem na praksu i doso kuci u pet. falim te boze pa mi je petak slobodan dan :pivopije: ima sutra da spavam do devet vala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nosis ti u tri lepe znas :)

jebote jutros sam ustao u pola sest da idem na praksu i doso kuci u pet. falim te boze pa mi je petak slobodan dan :pivopije: ima sutra da spavam do devet vala! :)

koji si huligan?:) do devet:) ja cu do 12 vala :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i to je pitanje. specijalizacije zatvorene, zavrsih ti sest godina i onda na kraju odes u lokalni maksi da radis kao kasirka :)

 

Dobro, pipaćeš i kite mladim dečacima, tako da ti je to još jedan plus. :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, pipaćeš i kite mladim dečacima, tako da ti je to još jedan plus. :rockdevil::pivopije:

Boli ga kurac u dupe junacko. :)

 

pa da. ali dodjem kuci u 8. pri tom napominjem da mi je fax na nbgu. a zivim na zvevdari. :udri:

Moj faks je bio u Novom Sadu, a zivim u Rumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nosis ti u tri lepe znas :)

jebote jutros sam ustao u pola sest da idem na praksu i doso kuci u pet. falim te boze pa mi je petak slobodan dan :pivopije: ima sutra da spavam do devet vala! :)

 

Sta se zalis ja sutra imam patofizu od 9 do ako budem te srece do 12h... btw sutra je subota :udri:

 

Ma opusteno inace danas je bila dodela nagrada nekih na nivou faxa, ja sam igrom slucaja :ph34r: dosla...

Za najboljeg rukovodioca nastave je proglasena profesorka koja vodi i koja je idejni tvorac OKP-a :) majko mila... slatko sam se nasmejala kada sam se setila OKP-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...