Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

E sad, to sto ste vi ljudi samo na crno - belom to je lose, kod vas postoji ili nafrakana zaspala u solarijumu izbacenog mesa gde je moguce iliiii debela raspala masna goticarka u martinkama i sa corpse paintom.

Izadjite iz tih crno-belih okrvira, jebeem mu lebac.

 

Ja ne volim pravni zbog materije koja se uci, mislim da je to primarni razlog kod svakog, a uz to se pogodili drugi fakori tipa soja ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бре, не, не, не! Ја ти кажем да је Правни добар (наравно, не узимајући то као први разлог) због гомила и гомила риба које се могу видети сваког дана. Нису све мИЈеталке или спонзоруше и то никад нисам ни рек'о.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се, никад не бих био са неком од тих напуцаних.

 

Светска књижевност и права пружају највише могућности после факултета, што се тиче друштвених наука, па престани да кукаш. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sad šta bi bilo kad bi bilo. Da sam mogla i imala novca, upisala bih ili likovnu ili muzičku akademiju. Mada, sad kad pogledam, mora da je sudbina što sam upisala baš španski (a ne skandinavske jezike kako sam planirala), zbog stvari i osobe koje sam kasnije upoznala. Svako zašto ima svoje zato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema 'leba od Svetske knjizevnosti u principu, ali o hlebu jos uvek ne razmisljam, upisala sam ono sto volim.

 

 

naravno, naravno, apsolutno se slazem sa tobom! samo sam replicirao na kuruzov post...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam sad 3. godina i ne znam sta cu upisati. Neke opcije su istorija na Filozofskom, ETF (ili nesto slicno) i jos dosta toga. :) U principu o hlebu i ne razmisljam preterano. :D

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...