Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

 

 

Fakultet primenjenih umetnosti je mnogo zanimljiv, ljudi su zanimljivi, profesori nisu preterano ludi i osvetnici nastrojeni.

 

upoznao sam neke interesatne ljude sa fakulteta primenjenih umetnosti

 

ali onako ne nesto preterano interesatne

Edited by Теша Тешановић
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Испитни рок :math:

 

(Не)Срећа у несрећи је кад ти се пред почетак испитног рока поквари ТВ, остави те девојка, а пријатељи су већој гужви од тебе :haha: А још дође и лоше време, па си просто закован за радни сто.

 

Одлично сам расположен у последње време (а надам се и у будуће), мада нема разлога за тако нешто...

осим овог

http://www.youtube.com/watch?v=Qh1CI5sOh7A&feature=related

и овог

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајде, хајде - најбоље сам резултате постизала управо у таквим ситуацијама! Само напред са штребањем и јављај резултате! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, baš je danas jedan lik sa starog programa pričao kako je njima bilo. Ovo naše je mačji kašalj prema tome. Ja sam prilično zadovoljna Bolonjom, a i svakako nije loše učiti redovno. Mada, sve zavisi koliko je dobro sprovedena, kod mene na katedri je sve kul, tako da se ne žalim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni će ostati 3 za april. Naravno, ako dam 2 preostala, koja su najlakša. :lol:

Na TK nisam ni izašla, istog dana sam imala kulturu.

 

Sve u svemu, ja znam da sam mogla da dam sve ispite da sam ranije krenula da spremam i da sam više vremena posvetila tome. Stoga znam da sam ja jedina osoba koju treba kriviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije isto 60 bodova na VPŠ u Novom Sadu i na ETF - u, Pravnom ili Medicinskom u Beogradu. Poseban problem je to što se uglavnom ne primenjuju odredbe Bolonjske deklaracije onako kako bi trebalo. 'Fala Bogu na tome, mrzim kolikvijume i ostale gluposti i drago mi je što se kod nas to ne gleda.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isto 60 bodova na VPŠ u Novom Sadu i na ETF - u, Pravnom ili Medicinskom u Beogradu. Poseban problem je to što se uglavnom ne primenjuju odredbe Bolonjske deklaracije onako kako bi trebalo. 'Fala Bogu na tome, mrzim kolikvijume i ostale gluposti i drago mi je što se kod nas to ne gleda.

Ako si odlucio da studiras i znas kakav si fax odabrao i koliko moras da ucis, nema da se zalis nego da strebas. Bodovi su bodovi, isti su. Meni nije drago sto ne sprovode bolonju kako treba, mnogo je lakse dati ispite preko kol.

Selekcija, nisu ni svi za studiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...