Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

neam kad skidam album jeba sam vam majku posle

 

sto ne saljete privatnu talvi i dzrk majku mu jebem

 

ajde oca mu jebem i sbb i govna,treba mu 16 min ubicu nekog

 

aaaaaaaaa

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJDE VISE

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

KRRRRRRRVVVVVVV TTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIII JJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBEWMMMMMMMM IIIIIIIIISSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVUUUUUUUUUUUUUUUU IIIIIIIIIII BOOOOOOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VVVVVVVVVVVVVRRRRRRRRRR PPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

DDDDRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUGGGGGAAAAAAA PPPPPPPJJJJJEEEEEEEEEEESSSSSSSMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAA IIIIIIII JJJJJJJAAAAAAAAA SSSSSSSSAAAAAAAAMMMMMMMMM VVVVVVVVVVEEEEEEECCCCCCCC SSSSSSSSLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOO TTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNN

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi put obrnut album.ocjena od 1 do 10 je:165642574375417658615

 

vjerujem da ce biti visa,mnogo visa kad moj um shvati kolicinu vanvremenskih rifova,tema i disonanci koja je sazeta u ovom remek-djelu.album godine za mene ne interesuje me sta god da izadje pa ni thorns,mada sumnjam da ce to za mog zivota.

 

sve je staobalno,ubjedljivo najprikladnija produkcija za ovu fazu imolejsna,koketiranje sa svakim periodom njihove diskografije,ali je taj neki malo nadrkaniji pristup primjenjen,i ispalo je apsolutno vise i od mojih najludjih snova a ne da sam nenormalno mnogo ocekivao od ovog albuma.

 

no,zajebi pricu,bacam se na disekciju,cekace se jos duugo da album pribliznog kalibra izadje,i to u bilo kom zanru a kamoli u death metalu.

 

koja je fora sa robertom de leeuw-om?jel to pravi intro ili je to nakaceno jer fali intro?

 

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

vjerujem da ce biti visa,mnogo visa kad moj um shvati kolicinu vanvremenskih rifova,tema i disonanci koja je sazeta u ovom remek-djelu.album godine za mene ne interesuje me sta god da izadje pa ni thorns,mada sumnjam da ce to za mog zivota.

 

sve je staobalno,ubjedljivo najprikladnija produkcija za ovu fazu imolejsna,koketiranje sa svakim periodom njihove diskografije,ali je taj neki malo nadrkaniji pristup primjenjen,i ispalo je apsolutno vise i od mojih najludjih snova a ne da sam nenormalno mnogo ocekivao od ovog albuma.

 

 

Ovo mi zvuci kao da je Jerk-o zapakovao Close.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompaktna je ovo svirka, nema sta, ali same pesme realno nisu nesto preterano jake. U tom smislu su od njega bolji i prosli i Unholy cult. A produkcija nikad cistija i bolja, mozda i previse dobra - meni i dalje najbolji zvuk ima UC. Nema rifova koji odmah sedaju na keca, kao recimo The weight of devotion ili World agony...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je pravi death metal. Mada, da budem iskren, poslednji album koji sam temeljno slušao je Unholy Cult.

Sve mi se čini da će me ovaj materijal ponovo vratiti Immolation-u.

Edited by Μισάνθρωπος

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...