Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

poslednji riff u the purge je :o

 

dao bi ti plus da se tebi moze dat'.mada klimaks albuma je na 3:42 na the rapture of ghosts pa do kraja,posle oonakvog prekoljavanja onakav pasaz...

 

kuruz:

 

sad se vadis sa those once...ali opet citav imolejsn je vazda aktuelan.

 

talvi:

 

vidis ja nisam u fazonu tetovaza tudjih citata,ali na ljeto pada:

 

"...But I see through your blindness

And I wait for your fall

Resurrected by your faith

But I'll never walk this world again

Hang me high above all and nail me to forever

Never let me fall from this highest of places..."

 

 

nadlaktica lijeve ruke od lakta do zgloba sake uzduz nadlakticne kosti.

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi:

 

3b56543be75534f8e90f4e59630c2b27.jpg

 

ccc,ovo je lektira,u 4 ujutro da te bude moras ga znati napamet i naopacke. smajli

 

kukuruz:

 

kad ces da shvatis da nema boljih i gorih,sad ti je trenutno trip SitL.za kaznu jos minimum dvaput novi da preslusas.

 

disender:

 

eh kako ti brate zavidim.kad se sjetim kako je meni sinoc bilo pa kad je a token of malice pocela...

 

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

oki oki pogresio sam u jednom jebenom slovu ... jbg. ploca otisla u druge ruke, morao sam da prodam, muka i trlema nista ne pitajte... :(

 

Nisam neki fan majica sa printom, ali kontam da bih vrlo rado nosao "Dawn Of Possession" maju.

50+ $ na ebayu....

 

ivory:

oces da kupis harnesing ruins digi ili here in after? po 14 e po komatu, oba za 25e . here in after potpisan od craig smilowskog.imam i ovaj dvd bringing down the world , njega isto cenim tolko :).

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

oki oki pogresio sam u jednom jebenom slovu ... jbg. ploca otisla u druge ruke, morao sam da prodam,  muka i trlema nista ne pitajte... :(

 

 

50+ $ na ebayu....

 

ivory:

oces da kupis harnesing ruins digi ili here in after? po 14 e po komatu, oba za 25e . here in after potpisan od craig smilowskog.imam i ovaj dvd bringing down the world , njega isto cenim tolko :).

 

ma brate kontam te,salimo se malo.uh rado bih "here" potpisan ali u cetvrtak mi stize ova lutka, ako se ispalim imam kombinaciju za ovu lutku,tako da jebiga preskacem.

 

 

imam ja citavu diskografiju na originalu steknuto medj' ostalo zlato,nisam ti ja furas,lozim se ja na njih malo prije mp3ca,tj kad sam ja dosao u dodir sa tom tehnologijom...

 

nikad necu zaboravit' i prezalit "failures" poljak kasetu,moj prvi imolejsn...poginula sa drugovom jettom u jednom udesu.drugu nista nije bilo,ni dlaka sa glave.

 

kukuruz:

 

 

negosta,odmah iza imolejsna.mada ja volim i Honour – Valour – Pride mnogo, contact - wait out zaljubljeni smajli

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolt Thrower i Immolation jedu za doručak DT i In Flames. Geteborška škola, jebi ga. ;)

Ove druge sam nekada aktivno slušao, al' davno to beše, danas su totalna lakrdija od benda.

 

Tek drugi put danas preslušavam Majesty, obaveze, šta da se radi. No, usuđujem se da kažem da mi je u rangu jednog Unholy Cult-a. Možda preuranjujem s tim, ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni od 2005. svake godine naiđe period tokom kojeg slušam samo TOL.

 

Što se tiče Immolation, ako ti se ne sviđa ovo: http://www.youtube.com/watch?v=_V99urnHRHg&hl=en&gl=US&warned=True&client=mv-google i ovo: http://www.youtube.com/watch?v=YSvyW78rhnA&hl=en&gl=US&warned=True&client=mv-google , ne vredi dalje ni da pokušavaš. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki fan majica sa printom, ali kontam da bih vrlo rado nosao "Dawn Of Possession" maju.

 

heheh imao sam je ja ali je prije neku godinu dadoh za world demise .)

 

sjajna majica kako god, cak nije bila ni previse sarena.

 

nadlaktica lijeve ruke od lakta do zgloba sake uzduz nadlakticne kosti.

 

odavno ne procitah nista besmislenije haha >D

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi:

 

3b56543be75534f8e90f4e59630c2b27.jpg

 

ccc,ovo je lektira,u 4 ujutro da te bude moras ga znati napamet i naopacke. smajli

 

kukuruz:

 

kad ces da shvatis da nema boljih i gorih,sad ti je trenutno trip SitL.za kaznu jos minimum dvaput novi da preslusas.

 

disender:

 

eh kako ti brate zavidim.kad se sjetim kako je meni sinoc bilo pa kad je a token of malice pocela...

 

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Frubi kazi coveku ko ima orginal plocu :) (de li je samo nabavi :rolleyes: ) Znaci ukrali su od sculptora riff sa comfort of cowards i imaju pesmu o bivsem sculptoru in human form haha znaci worsipuju oni nas vidim ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh imao sam je ja ali je prije neku godinu dadoh za world demise .)

 

sjajna majica kako god, cak nije bila ni previse sarena.

 

 

 

odavno ne procitah nista besmislenije haha >D

 

pojasni.

 

 

sarsuter:

 

jebi ga,neki fanovi imaju para,neki ne.meni je apsurdno kupovati ploce bez dobrog gramofona,a kad kazem dobar mislim na minimum 6000 e.a to cu da kupim od svog prvog miliona.

 

uglavnom,prije nego sto krenete sa drkanjem te ovaj je gori od culta,od shadowsa i ostalo,islusajte album,nemojte na prvu loptu.album je mnogo dublji od toga.necete se pokajat'.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila neka emisija naucna radili bas to dal ima neka fora kada spavas i recimo pustis lekcije za ucenje i ispostavilo se da nema nikakvog efekta, tako da ces cuti album dok se ne uspavas :).

 

Bem li ga, meni se desavalo da u snu cujem to sto slusam, tacno mi se pesma uplete u san i cujem je... dok radim sta god da radim u snu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...