Jump to content

The Gathering


azal

Recommended Posts

Nekako mi se cini da je vrhunac za The Gathering Mandylion. Album ima neku tako neposrednu draz, a Eleanor zvuci cisto, nepomuceno, nezemaljski. Sand and Mercury je neobicna, kao uostalom i sam Gathering. Ali sve sto je krenulo posle Mandyliona meni je besmisleno, i totalno glupo, nedefinisano, nepotrebno. :cry: Vec je Nighttime Birds mnoooogo slabiji. :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

e, za sve nas, prave Srbende, sa net vezom chuvenoj po svemirskoj brzini jedna povoljnost...

 

http://www.theendrecords.com/labelindex.html

 

ko je corav nece videti da ljudi daju mogucnost da se skine ceo spot za stvar Monsters, sa poslednjih theGathering suvenira...

ljudi, zvuchi shashavo, ali hi varijanta je samo 7,5mb(low varijanta 3,3mb)...

mislim da je spot radjen pod naznakom: Serbian edition...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Aneke mi se nevidjeno svidja ... strava peva i jos bolje izgleda. Prvo sam nabacio Mandylion davno, davno, pa mi se on najvise i svidja. Nighttime Birds je takodje genijalan. Ostalo nisam mnogo slusao. Pogledajte live nastupe i spotove ... pevaljka je FANTASTICNA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma nemaju ni oni pojma sta su sada...

 

Mene Souvenirs totalno smorio, If_Then_Else takodje, How to Measure... je solidan, ali previse pesama, nepotreban dupli CD, Nighttime Birds fantastican, Mandylion vrh, a ranije ne treba ni zalaziti. Superheat je dobar live, mada se vidi iz multumedie na disku, live pesme Eleanor, da su milion puta bili bolji na Mandylion turneji. A gledao sam i Nighttime Birds turneju, i odlicna je. B Strane singlova im RAZBIJAJU!!! Adrenaline, Third Chance In Power We Entrust the Love... sve savrsene pesme!

 

Anneke uz Floor (After Forever) je meni najbolji female vokal na sceni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Aneke mi se nevidjeno svidja ... strava peva i jos bolje izgleda. Prvo sam nabacio Mandylion davno, davno, pa mi se on najvise i svidja. Nighttime Birds je takodje genijalan. Ostalo nisam mnogo slusao. Pogledajte live nastupe i spotove ... pevaljka je FANTASTICNA!!!!
Naravno.... i bolje je slusati The Gathering nego li Nightwish biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

I.Video sam sinoc neki plakat da drze koncert 13 ili 14.3. u Budimpesti.

Zna li neko nesto vise o tome??

II.Jel citao neko recenziju albuma Souvenirs u REXu???

Dobio je ocenu 3/10.Ja ne mogu da verujem da je album tako los.

Jos je lik napisao da su oni pukli vec kod How To Measure...albumom.

 

Sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Nighttime Birds, If/Then/Else i Superheart. Ovih dana treba da nabavim Mandylion. Nighttime je savrsenstvo. Superheart je sasvim ok. A If/Then/Else se meni licno svidja iako nema veze sa Metalom. Taj album bih okarakterisao kao "Atmospheric alternative Rock". Ili, kako oni kazu "Trip Rock". Aneeke je strava, totalno cool, neistripovana, ima dobar vokal, ali uzivo bas i nije nesto, ne moze da izvuce glas fino, kao sto to rade neke pjevacice, da ih ne nabrajam sad... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Nighttime Birds, If/Then/Else i Superheart. Ovih dana treba da nabavim Mandylion. Nighttime je savrsenstvo. Superheart je sasvim ok. A If/Then/Else se meni licno svidja iako nema veze sa Metalom. Taj album bih okarakterisao kao "Atmospheric alternative Rock". Ili, kako oni kazu "Trip Rock". Aneeke je strava, totalno cool, neistripovana, ima dobar vokal, ali uzivo bas i nije nesto, ne moze da izvuce glas fino, kao sto to rade neke pjevacice, da ih ne nabrajam sad... :wink:

Zenska uzivo zvuchi gotovo isto kao na albumu!!!Genijalna je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...