Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Pa i mislio sam da si ironican, a iskomentarisao sam vise reda radi. Veceras cu skinut ovaj Golers, to mora da je neki DT worship do bola. Stvarno, dajte par tih crust preporuka dok jos valjaju, vec vidim za 3-4 godina pun kurac tog novog DT worship talasa.

 

golersi nemaju veze sa DT-om,vise zamisli spoj necrophagie,"the alchoholik" od sj ritual-a sa nekim crust uplivima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam shvatio, treba ti dobar crust? Udri po Amebix, Doom, Driller Killer, Disfear, Nuclear death terror...

 

 

o majstoeeeeeeeee eeeeeeee amebikss disfear disorder shitlickers disclose :rockdevil:

izostavili ste Discharge, ccc :D

 

 

super su ove preporuke, ja bih da dosam jos 2-3 benda za koja verujem da ce ti se svideti a koji su meni u top crust bendovima, pda da ih pomenem

 

Crustina Aguilera-ovaj bend me je uveo u crust, imaju samo jedan demo posle su se raspali, stvarno odlican bend, evo jedne od tri pesme koliko imaju (:haha:) http://www.youtube.com/watch?v=bw9sfKgvFSc

 

273072.jpg

http://www.mediafire.com/?zgt2qmhmto1

 

-------------------

Nausea-mator bend, ne rade vise, i super je sto imaju dva vokala, mislim da ce ti se ovo i te kako svideti

153564.jpg

http://rapidshare.com/files/138370566/Nausea.-.The.Punk.Terrorist.Anthology.Vol.1.by.SinlessMan.rar

 

-----

Pisschrist iz melburna

http://rapidshare.com/files/156489832/pisschrist_-_victims_of_faith_12___australia__08.rar

pisschrist.jpg

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oba benda su kult!

 

Nego, odgovorno tvrdim da su Weakling Avenger,Raining Murder, Command, Wreak hitovi u DT diskografiji. Svi su popljuvali Plaguewielder, ali taj album je meni rame uz rame sa Ravishing Grimness. Nije klasicni Darkthrone, ali kao da to nismo znali jos od 95.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, pwnd. Utrpaj citavu diskografiju u kakav plejer, ja to praktikujem svako malo sa raznim kultovima kad nedje putujem il setam. Preslusao sam svaki album Marduka prije godinu dana dok sam zavrsavao ogromnu papirologiju na jedno 5 saltera po citavom gradu. Zamisli ono si okruzen ciganima koji cekaju na potvrdu za drzavljanstvo, a ovamo pici Panzer Divison Marduk :rockdevil: Ne ponovilo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobova dilema me danas malo inspirisa da se podsetim "Panzerfaust"-a, i meni ovo definitivno ostaje najomiljeniji DT album. :da: Sve je tu na svom mestu - i rifovi, i vokali, i produkcija koja nije preprljava no je bas kako treba, same pesme su vrhunske... ceo dan drndam na gitari "Hans Siste Vinter" i "Quintessence". :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, pwnd. Utrpaj citavu diskografiju u kakav plejer, ja to praktikujem svako malo sa raznim kultovima kad nedje putujem il setam. Preslusao sam svaki album Marduka prije godinu dana dok sam zavrsavao ogromnu papirologiju na jedno 5 saltera po citavom gradu. Zamisli ono si okruzen ciganima koji cekaju na potvrdu za drzavljanstvo, a ovamo pici Panzer Divison Marduk :rockdevil: Ne ponovilo se.

 

Ne mogu ja to tako, na par albuma krecem da ulazim u rutinu a to ne valja... kad slusam takve bendove hocu da se userem u gace.

Jedino Kingovu diskografiju vrtim celu, i to pustim jedan album, pa mi se onda slusa ovaj, pa onaj... i traje to par dana, praceno stanjem svojevrsnog transa. :haha: Zato vise ne smem da ga slusam, presao sam neke granice normale, nisam ga pustio mesecima jer znam, kad krenem - gotovo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobova dilema me danas malo inspirisa da se podsetim "Panzerfaust"-a, i meni ovo definitivno ostaje najomiljeniji DT album. :da: Sve je tu na svom mestu - i rifovi, i vokali, i produkcija koja nije preprljava no je bas kako treba, same pesme su vrhunske... ceo dan drndam na gitari "Hans Siste Vinter" i "Quintessence". :opusteno:

 

Jao, zar moze bolje od Quintessence, odoh sad staviti na repeat cijelu noc :rockdevil: Fenrizova genijalnost kroz repetetivnost i Vargova 'neizmjerna ljubav' prema krscanstvu. Fuck off religious emo misanthrope faggots :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobova dilema me danas malo inspirisa da se podsetim "Panzerfaust"-a, i meni ovo definitivno ostaje najomiljeniji DT album. :da: Sve je tu na svom mestu - i rifovi, i vokali, i produkcija koja nije preprljava no je bas kako treba, same pesme su vrhunske... ceo dan drndam na gitari "Hans Siste Vinter" i "Quintessence". :opusteno:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hSnCImu3kEk

 

haha neki ludak odradio bubnjeve za Cromlech i okacio na JuTjub..tek sam skoro video..

 

sreci nikad kraja..

 

meni ostalo samo da se udenem u pojacalo i pojacam JuTjub.. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan čujem na Terrorizer kompilaciji "In The Shadow Of The Horns" i od tada ne mogu da izbacim taj vrisak iz glave. Pesma je teški prosek, realno, tako da uopšte ne kontam koja je fora, malo-malo pa vrisak u vugli sa sve onim rifom u pozadini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...