Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Што се правописа тиче, Лу је пратио моје постове и само чекао прву случајну грешкицу.

Jeste, pratio sam pomno tvoje postove u nameri da ti nađem grešku. I sada mi je život ispunjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo sam ga pitao ... Da uce nas poklonici novoromanticara da imaju najbolji pravopis,ovaj Iron Will tvrdi da je Arijevac,a ovamo podrzava Seretica i da su nas narod posadili Anunakiji u epruvetama,placaju ih nasi gastabajteri iz USA da nam trpaju mozak glupostima,deli se narod umesto da se slozi ...

Ja sam nastao od prapredaka Slovena,i iz njih smo nastali mi Srbi i tako cu se voditi,i kraj...

Lepo su Darkthrone rekli uz pesmu : "THE PAGAN WINTER " !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo sam ga pitao ... Da uce nas poklonici novoromanticara da imaju najbolji pravopis,ovaj Iron Will tvrdi da je Arijevac,a ovamo podrzava Seretica i da su nas narod posadili Anunakiji u epruvetama,placaju ih nasi gastabajteri iz USA da nam trpaju mozak glupostima,deli se narod umesto da se slozi ...

 

Појасни ово молим те. Какви Анунакији...

 

Ja sam nastao od prapredaka Slovena,i iz njih smo nastali mi Srbi i tako cu se voditi,i kraj...

 

Наравно.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Talvi :D...

Irone,kad budes probasao malo po netu i video sta su citali Deretic i ostali novoromanticari po Americkim institutima i u kojim su knjigama vadili podatke o Sorabima i prebacili u svoju istorijsku formu koja ima vise smisla sa realnim svetom,veruj mi da bi video scenario u koji veruju sajentolozi...

Ne kazem da je Deretic glup covek,verujem je da je dobar pravnik i ekonomista,ali smatram da njega i ostale placaju da smisljaju neku alternativnu istoriju da bi zabavljali narod... Isto kao sto Jovanovic i Canak iznose neke lazne nebulozne argumente da Kosovo i nije bilo srpsko do 1912-te... Iznosenje alternativnih i nepotvrdjenih cinjenica dodje na isto...

Ovo o Dereticu je pokrenulo to sto mi deluje arogantno sto ti mislis da imas najbolji pravopis,svaka ti cast ako je tako,al ti je izjava kao da nas smatras inferiornima... Sto i jeste nacisticka poruka,a kod tebe vidim samo svastike...

Ako verujes da smo nastali od Slovena,odbaci Deretica,u sirokom luku,to ti je prijateljski savet...

 

Zao mi je sto ovo mora da se rasparavlja na DARTHRONE,HOLY DARKTHRONE temi,al kad me covek pitao :D...

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...