Jump to content

Recommended Posts

• Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

У припреми.

King je nenadmašan u tim opisima djetinjstva. Imaš npr. i njegovu novelu The Body (po kojoj je snimljen odličan film Stand By Me osamdesetih, svi ste ga gledali ko klinci sigurno). Upravo ju je Booka

Upravo sam pogledao film, novelu sam dva puta pročitao, i mogu reći da je film fantastično urađen, 90% stvari sam isto zamišljao čitajući, naravno neki delovi su izostavljeni, priča je ipak bolja, ali

• 4 weeks later...

STIVEN KING Sestrice Elurijske

Chitala sam ovo u jednoj od njegovih zbirki pricha Everything's Eventual. Zove se The Little Sisters of Eluria. To je jedna avantura Rolanda, revolverasha, pre nego shto je krenuo u potragu za Mrachnom Kulom. Nije losha

• 3 weeks later...

Chudi me da niko ne pominje Salem's Lot, ja mislim da mu je to jedna od vazhnijih knjiga, a i povezana je sa Kulom, takodje je prva knjiga posle koje je svrstan u horor pisce.

• 1 year later...

Chudi me da niko ne pominje Salem's Lot, ja mislim da mu je to jedna od vazhnijih knjiga, a i povezana je sa Kulom, takodje je prva knjiga posle koje je svrstan u horor pisce.

Zapravo, ja i nisam nesto odusevljena "prepravljenim" izdanjem mada me je kraj dobro prodrmao.

• 3 weeks later...

The Shining me je jako istripovao, ne u smislu da je strasan, vec se zapitam sta je tu stvarno a sta nije..

Uostalom, evo jedne zanimljive i malo drugacije analize samog filma od strane Rob Agera. Slucajno sam pronasao njegov sajt, nakon sto sam guglao clanke i analize filma Odiseja 2001. Ko hoce, neka baci pogled i na taj clanak.

http://www.collativelearning.com/the%20shining.html

Edited by Novaliis

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...