Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Pa, Powerslave, sta da ti kazem, osim:

 

Terra Nostra Promotions Vam s neskrivenim ponosom predstavlja:

 

Trenutno najaktuelniji i najpopularniji njemacki power/heavy bend, nenadjebivi

 

EDGUY

 

 

29. Novembar, velika sala SKC-a

 

Kao sto je svima jasno, ovo je koncert van svih turneja benda, i nece svirati nigdje u okolini ni blizu u ovo doba, a ko zna i kada ce.

Ovaj koncert je najava jednog veceg dogadjaja, ali o tome naknadno. Karte ce kostati 2000 dinara, medjutim, povoljnost za sve koji su kupili fan pit karte za Helloween, je da ce oni moci kupiti direktno karte za Edguy po cijeni od 1600 dinara.

 

Mozda je objava malo zakasnila, ali nije moglo ranije, nikako. Ne propustite ovo ako ste fan, a ako niste, paaaaa...

Opet ne propustite, nece vam biti zao, 10000000000000%

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!! HVALA!!!

 

Joj koliko sam srecan, znaci od kada sam ih prvi put cuo (bio je to album The Savage Poetry) postali su mi omiljen bend, i sa svakim albumom su samo potvrdjivali prvo mesto. Ovo ce mi biti koncert zivota (jos jedino kad bi cuo Avantasiu).

 

Ne znam sta da kazem, place mi se od srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako Edguy moze da svira u Grckoj 8.marta zasto ne bi mogao i kod nas tih dana...

Znam da je ekipa iz TerraNostre obecala da ce ih dovesti prvom prilikom posto im je proslog puta problem bio zakupljen SKC...

 

Ajde ljudi pokazite interesovanje, sam ne mogu nista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo i ja da pokazem veeeeeeliko interesovanje za Edguy!!!!! :P Nisi sam! :pivopije:

Ali mozda i ne bi trebalo da bude sve pretrpano sada... sto se mene tice, odlicno, ali nece biti puno ljudi realno.. mnogo para treba za sve!

Kako bude... mi smo zainteresovani!!! :)

 

A da, Tobi jeste malko procelavio, pa se osisao... dobro mu stoji i kratka kosa.. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad izdaju novi album, biće još veća konkurencija pesama koje mogu da uđu u set listu. Bolje sad da ih vidimo. Mada mi nije jasno zašto pesmu Wasted Time ne sviraju sa poslednjeg albuma, a i sa onih starijih imam zamerke. Recimo, Lavatory Love Machine je jedna od pesama koje mi se uopšte ne sviđaju, a sviraju je stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za Edguy znam od skoro, i to sam rovarila po sestrinim kasetama i naisla na "The savatage poetry", i reko ajd da vidim kakvi su...Nisam mogla da odolim, a da ih ne slusam svaki dan...Dobri su, dobri su...

Inace, kako sam bila nesto videla, oni su trebali da odrze koncert jos prosle godine...sto su otkazali? nisam u toku bila...nazalost...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...