Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Terra Nostra radi i dalje. Zvanicno. Vjerovatno cemo raditi ubuduce, ali samo domen metala, i to onog koji i sami slusamo i volimo. Bez ikakvih velikih ambicija, jer je to ovdje cista iluzija. Ako bude ikakve sanse da dovedemo Edguy, to nam je, naravno, prioritet.

 

Ziv bio :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da se Terra Nostra neće predati. Svaka čast, glavu gore i samo napred. :pivopije:

 

Držite se vi dobrog starog SKC-a bar neko vreme, to vam predlažem. Najbolji koncerti koje ste do sada organizovali su bili u SKC-u, po meni. :da:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

tool je metal valjda :)

a i evergrey u domu omladine je bio fantastican!

 

Nego mislim da dom omladine treba uskoro da se renovira, imace savremenu koncertnu dvoranu za potrebe nase koncertne publike ( u prevodu nece biti preskupa ), zvace se "Amerikana"...

Najavili su da ce zvuk biti odlican...

Nadam se da ce se tu odrzavati koncerti ubuduce jer koliko god da nam je SKC drag, nije bas idealan za ozvucenje... Jedino mi je Kamelot prvi put bio savrsen sto se tice zvuka i niko drugi...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

tool je metal valjda :)

a i evergrey u domu omladine je bio fantastican!

Mislio sam na Arenu i Dom Sindikata, ne sećam se nekih metal koncerata tamo. Mada bih voleo da gledam neki veći bend poput Maidena u Areni, a Dom Sindikata mi se čini pogodnim i realnim za Dream Theater. Uuu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i evergrey u domu omladine je bio fantastican!

 

Nego mislim da dom omladine treba uskoro da se renovira, imace savremenu koncertnu dvoranu za potrebe nase koncertne publike ( u prevodu nece biti preskupa ), zvace se "Amerikana"...

Najavili su da ce zvuk biti odlican...

:da:

 

Tu treba praviti prog koncerte... :D (Opeth, anyone? :D)

Nego bice i zvucno izolovana - tak da nece smarati komsije, cujem da na SKC ima prituzbi po tom pitanju...

 

@Totam...: Ti bi sedeo na DT?! U Domu Sindikata je bio Blackmore's Night, u Areni Muse i Leni Kravica... Nisu metal, al' vrede...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terra Nostra radi i dalje. Zvanicno. Vjerovatno cemo raditi ubuduce, ali samo domen metala, i to onog koji i sami slusamo i volimo. Bez ikakvih velikih ambicija, jer je to ovdje cista iluzija. Ako bude ikakve sanse da dovedemo Edguy, to nam je, naravno, prioritet.

 

 

Tako je :pivopije:

A za ovaj prioritet...lepsu vest nisam cula odavno :D I steta sto nisi otisao na Avantasiu...ali kapiram da ce taman TN da stane na noge dok se Tobias predomisli i objavi da ce raditi novu turneju...to stvarno vredi videti koliko god da kosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne poričem da je SKC bio zauzet, nego sumnjam da je baš to bila prepreka. Postoji Dom omladine, pa onda onaj bioskop gde je Blaze nastupao...

Taj bioskop je bio fenomenalan, ozvučenje je bilo kvalitetnije nego što ume da bude u SKC-u. Šteta što je tako zabačeno mesto, inače bih voleo da vidim još koji koncert tamo. Kapacitet je super, može da stane i preko 300, 400 ljudi, savršeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

Ali to nije do nas , jer nema nista od tog koncerta ovdde ....

no da se ne sekirate bice power koncerata u 2009

 

To! Prostitucija totalna :)

 

Dakle deco, pouka priče jeste da treba organizatori da nam uđu u minus da bi počeli da dovode popularne bendove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je zvuk super u onoj sali gde je blaze nastupao.Takodje se slazem da je i zvuk u velikoj sali SKC-a na vecini koncerata bio savrsen...Da ne nabrajam redom, evo nekih:Cannibali, Therion 2x, Kreator, Blind Guardian, Exodus,WASP etc... Sve zavisi gde se stacioniras, mada na nekim od ovih koncerta sam bio na galeriji, i kada je tu dobar zvuk (gde idu oni otpaci od zvuka) onda dole ne moze da ne bude dobar!

 

GOJKO:

pouka ti uopste nije ni smesna, a ni pametna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , ali vi ne kapirate jednu jedinu stvar .... death/thrash bendovi se mogu dovesti bez problema, za manje pare gde je i manji rizik.... a power bendovi em sto kostaju boga oca em sto moras da propisas krv da ih dovedes....

 

Opet kazem sta vi mislite da je manager B.Guardiana, Waspa, Theriona, G.Diggera, nesrecnog Saxona poslao ponudu ja bi mu reko ma jebi se ....? ??? Ja sam propisao krv da dovedem sve te bendove ...

COB, Sonata, I.Earth, Edgey, Opeth, Shit Flames, Dimljeni Purger, ARch Enemey, Dream Theater, Lacuna, itd. itd. nece ovde nastupati uskoro .... ne zato sto ja necu da ih dovedem, vec sto su manageri takve jajare da ne mozete da verujete ...

 

Dimljeni Purger lol heh, ajd sad...

 

Terra Nostra radi i dalje. Zvanicno. Vjerovatno cemo raditi ubuduce, ali samo domen metala, i to onog koji i sami slusamo i volimo. Bez ikakvih velikih ambicija, jer je to ovdje cista iluzija. Ako bude ikakve sanse da dovedemo Edguy, to nam je, naravno, prioritet.

 

Tooooooooooooooooooooooooooo!!!!

Long live Elderane!

tool je metal valjda :)

a i evergrey u domu omladine je bio fantastican!

 

Nego mislim da dom omladine treba uskoro da se renovira, imace savremenu koncertnu dvoranu za potrebe nase koncertne publike ( u prevodu nece biti preskupa ), zvace se "Amerikana"...

Najavili su da ce zvuk biti odlican...

Nadam se da ce se tu odrzavati koncerti ubuduce jer koliko god da nam je SKC drag, nije bas idealan za ozvucenje... Jedino mi je Kamelot prvi put bio savrsen sto se tice zvuka i niko drugi...

 

Meni je i na Blind Guardian u sali bio fantastichan zvuk!!!

 

 

E spamuje se ovde mnogo chitam postove ja reko ovo neka tema o organizaciji koncerata, tek posle sam se setio da je ovo Edguy tema! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terra Nostra radi i dalje. Zvanicno. Vjerovatno cemo raditi ubuduce, ali samo domen metala, i to onog koji i sami slusamo i volimo. Bez ikakvih velikih ambicija, jer je to ovdje cista iluzija. Ako bude ikakve sanse da dovedemo Edguy, to nam je, naravno, prioritet.

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...