Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Ja ne poričem da je SKC bio zauzet, nego sumnjam da je baš to bila prepreka. Postoji Dom omladine, pa onda onaj bioskop gde je Blaze nastupao...

 

Dom Omladine nije u funkciji ko zna vec koliko, a taj Bioskop Tobias ne bi htio ni da pogleda... Nego, Edguy je tema, a ne zvuk u SKC-u, i rad koncertnih organizacija, pa necu vise na tu temu, glupo je...

Jedva cekam novi album, jer sudeci po novoj Avantasiji, Tobi zna sta radi. Nadam se da cemo ih gledati i na koncertu sledece godine.

U SKC-u, naravno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a taj Bioskop Tobias ne bi htio ni da pogleda...

Evo zašto je Blejz car. Boli njega uvo gde nastupa, čovek nastupa za fanove, makar ih bilo i 200, koliko ih je i bilo. Nije uobražen kao Tobias ili ne znam ni ja ko sve...

 

Terra Nostra, aj' dovedite Blejza, čovek je izdao nov album, na turneji je, reče prošle godine da bi hteo da dođe i ove godine, a mogao bi da napuni malu salu SKC-a laganica. Taman da se koliko - toliko povratite posle šokova.

 

Back to Edguy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dom Omladine nije u funkciji ko zna vec koliko, a taj Bioskop Tobias ne bi htio ni da pogleda... Nego, Edguy je tema, a ne zvuk u SKC-u, i rad koncertnih organizacija, pa necu vise na tu temu, glupo je...

Jedva cekam novi album, jer sudeci po novoj Avantasiji, Tobi zna sta radi. Nadam se da cemo ih gledati i na koncertu sledece godine.

U SKC-u, naravno.

 

Nemoj da se nadash, pokushaj da ostvarish!!! :D Inache ima li shanse za Avantasija turneju pt2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, gotova je prva sa Szigetom...

Toliko o tome jer sad ide Edguy po severnoj Americi, pa novi album, pa evropska turneja...

Ma vise mi se gleda Edguy nego Avantasia, jos ako novi album bude dobar kako ga Tobi najavljuje

I da zadrze Tears of Mandrake u setlisti !

Toliko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam josh odavno sanjao da Edguy svira u jednom bioskopu u Mladenovcu (sala je extra za koncerte ali nema toga kod nas!!) i ja u prvom redu secam se i bilo mnooogooo do jaja! I kada sam shvatio da je san onda mi bilo sranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zašto je Blejz car. Boli njega uvo gde nastupa, čovek nastupa za fanove, makar ih bilo i 200, koliko ih je i bilo. Nije uobražen kao Tobias ili ne znam ni ja ko sve...

 

Pazi, Blejz jeste carina to stoji, ali jedno je sigurno, on je svoje otpevao...realno...a Tobi ima pravo da bude uobrazen, shto da ne kad je na vrhuncu karijere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Da opet kazem za ove sto se prave pametni... kada bendovi dodju i vide veliku salu SKC-a padnu na dupe... eto toliko o vasim iluzijama da je tamo negde vani mnogo bolje nego ovde... cak sta vise ne mogu da veruju da tako nesto ovde ima... al jbg. mi smo svi intelektualci i sve znamo .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam josh odavno sanjao da Edguy svira u jednom bioskopu u Mladenovcu (sala je extra za koncerte ali nema toga kod nas!!) i ja u prvom redu secam se i bilo mnooogooo do jaja! I kada sam shvatio da je san onda mi bilo sranje!

 

Meni bi bilo sranje da uopšte i sanjam tako nešto ... to nije san već najtmer.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da opet kazem za ove sto se prave pametni... kada bendovi dodju i vide veliku salu SKC-a padnu na dupe... eto toliko o vasim iluzijama da je tamo negde vani mnogo bolje nego ovde... cak sta vise ne mogu da veruju da tako nesto ovde ima... al jbg. mi smo svi intelektualci i sve znamo .

 

Ajde Frubi molim te ne seri. Niko ovde ne govori o izgledu sale vec o zvuku koji se dobije. A i ti si sam muzicar i moras priznati da bas i nije sjajan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle vam to da je Tobias uobrazen????Jedno je biti uobrazen,a nesto sasvim pedeseto traziti odredjene uslove da bi koncert ispao onako kako treba...Covek je jednom recju CAR i jedino sto bi moglo da se desi(i sto ce se verovatno i desiti)kad i ako uopste dodju je da se toliko ubije u backstage-u kao na Szigetu,pa da ne bude u stanju da se cima sa fanovima :) ...a ko god ga je bar jednom gledao uzivo moze da potvrdi da je covek daaaaaleko od uobrazenog...

Uostalom,sto se mene tice moze da bude i najveci drkos na svetu-dok god radi ovako kako radi i pravi fenomenalnu atmosferu na koncertima...a ako je to uspeo da odglumi onda mu stvarno svaka cast:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga nazalost nisam slusala i gledala uzivo, al' lik u intervjuima izgleda bas zabavan. Verujem da zna da napravi i odlicnu atmosferu. :rockdevil:

Bas je nekako druzeljubiv. Ne znam kol'ko ja mogu da sudim o tome jer ga nisam ni videla ni cula uzivo, a kamoli upoznala, al' jednostavno mi tako izgleda. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...