Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Boze decko, ti si stvarno utripovan, ako si tolko sposoban gde su onda tebi intervjui?

 

Pa nema ih, zato što se ovi iz Metal Sound-a poznaju i druže godinama, pa im je bilo lako da se organizuju, a ja ne mogu solo da izdajem časopis.

 

:)

 

Pazi, čak ni sa mnom, koji još nisam napunio dvadesetu, ne možeš se meriti ni po znanju engleskog, ni po poznavanju pravopisa i gramatike, niti po iskustvu u metalu ili novinarstvu. Tako da STFU.

 

Od svega toga, mogu ti priznati samo ovo poslednje. No, ja iz navedenog razloga nisam mogao ni steći iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne moraš, priznao mi je Univerzitet u Kembridžu kad mi je napisao A na Proficiency diplomi :)

 

BTW, niko se u Metal Soundu baš ne poznaje godinama; ja urednika jedva da poznajem desetak meseci.

 

Samo još da si u Kembridžu završio taj Proficiency, a ne ovde, svakako bi bio jači od mene iz engleskog. To je ono što i meni fali - dok ne provedemo najmanje godinu dana na engleskom govornom području, ne možemo biti vrhunski poznavaoci tog jezika, ni ti, ni ja. Al' dobro, nisam se uključio u metal svet na vreme. To ipak nije razlog da me Grob omalovažava pominjanjem ''klozetskog humora''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naređao sam sve albume Edguy-a i Primal Fear u Mp3 plejer. Slušam ih u gradskom prevozu u poslednje vreme. Primal Fear kao i uvek kida, Edguy u poređenju s njim smara. Odnos otprilike 4:1 u korist Primal Fear. Od Edguy-a mi je najviše legao album Kingdom of Madness, što je iznenađenje, ranije sam se uglavnom ložio na novije albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ako imas neku malo konkretniju zamerku, na kvalitet pisanja i sl. slobodno reci, stamparske greske se desavaju, a ako neko slabo zna gramatiku to ga ne cini bas losim novinarem.

 

Kakva ce to exkluziva da bude, Princ nam pise recnezije, ima da se srusi sajt od poseta. :)

Mozes i neku erotsku pricu (autobiografsku)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edguy sam počeo da slušam pre dve godine, kad sam naišao na Rocket Ride. Taj album sam dugo uzdizao u nebesa, smatrao ga najboljim u 2006. godini, a kasnije, kad sam nabavio i ostale albume Edguy-a, i najboljim albumom ovog benda. Za dve godine se moje mišljenje promenilo. Smatram da Rocket Ride i uopšte noviji albumi pate od previše zajebancije u tekstovima, a muzički sve više vuku na hard rock. Tako sam skoro došao do zaključka da su The Savage Poetry i Kingdom of Madness najbolji albumi Edguy-a, a Angel Rebellion i Frozen Candle najbolje pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...