Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Omot je nishta specijalno, ali ne vidim shto bi se dizala tolika frka oko omota! Savsim je ok! Album ce kako su najavili da ima opet nekih zajebancija ali manje nego proshli, tako da je to do jaja! A i video sam imena pesama i bash u old school heavy metal fazonu! Bice do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm....jbt, stvarno ljudi ponekad traze dlaku u jajetu !!

 

 

Meni je bitno da album svojom muzikom i tekstovima docara to "vizuelno"....znaci da u tom pogledu ima neku pricu...a omot dozivljavam samo kao ukras...niti album sudim na osnovu njega !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je vama kurac jbt? Uvek morate da nadjete neshto shto ce da vam zasmeta kod nekog benda! Pa boli vas uvo, nije to vash bend pa da se tolko cimate! Pustite ljude da rade svoj posao, Tobias i ekipa sigurno znaju kakav omot im odgovara i kakav oni hoce da stave! Stvarno ste malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je vama kurac jbt? Uvek morate da nadjete neshto shto ce da vam zasmeta kod nekog benda! Pa boli vas uvo, nije to vash bend pa da se tolko cimate! Pustite ljude da rade svoj posao, Tobias i ekipa sigurno znaju kakav omot im odgovara i kakav oni hoce da stave! Stvarno ste malo...

 

Ma ti kao nikada nista nisi zamerio, ajde molim te ne jedi kikiriki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bilo nesto zanimljivo na pocetku, ukljucio sam kad su pricali o turneji

 

Jet je retard, ako radis sa nekim intervju red je barem da pogledas osnovne stvari na netu, ali nema veze vec sam oguglao na njega...

 

Rekose februar-pocetak marta, nadam se da cemo uskoro dobiti potvrdu od nekog organizatora

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

E divno, ja sam tek sad saznala za taj intervju na 202-ojci. :angry:

Bilo bi lepo cuti to, al' dobro, sta sad, bilo, proslo.

 

Znaci, i oni snimaju spot kod nas. Jeeej! :bigblue::rockdevil: Koji li su po redu? :) Tol'ko ima bendova koji su do sad snimili jedan/vise spotova u BG-u, tipa HammerFall, Guardiani....

Neka, samo nek nastave tako. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, znam i za Kamelot. Milsim da sam cula za to da je Avantasia snimala ovde spotove, al' nisam sigurna.

Uglavnom, ima dosta bendova koji kod nas snimaju spotove.

Mogli bi HammerFall opet doci u SKC kad krenu na turneju, a i taman da snime spot za singl sa sledeceg albuma! :rockdevil:

 

No, ovde se prica o Edguy-u, pa da se vratim(o) na tu temu. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...